Adventski dan u svim skupinama

by | pro 21, 2022 | Opći video zapisi, Vijesti

Četvrtak, 15.12. bio je poseban…. adventski dan u našem vrtiću!

Sve su se ruke ujedinile da bi djeci pripremili poseban doživljaj i prilike za igru i istraživanje na mini Baltazar adventu.

Kako je bilo pogledajte u videima koji slijede.

Ostale aktualnosti….

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Nema vrijednijeg dara za Božić, od onog koji je učinjen srcem i dušom.Nijedan božićni dar ne može se usporediti s čarobnim osjećajem koji pruža snažan i iskren zagrljaj.Ako ne znate što dati svojim voljenima za Božić, dajte im ljubav. Blagoslovljen i sretan Božić žele...

Dan otvorenih vrata vrtića 06.06.2023.

Pozivamo sve zainteresirane da posjete naš vrtić i uvjere se zašto i kako se vodimo vizijom “Samo najbolje je dovoljno dobro za dijete”! Odlična prilika da zajedno s vašim mališanima upoznate naše prostore i funkcioniranje. Dan otvorenih vrata održat će se u utorak,...