Baltazar poučna plaža

by | srp 2, 2020 | Vijesti

Baltazar poučna plaža je otvorena! Pustili smo ljetne vibracije u naše dvorište na velika vrata! Kreativni i brižni umovi naših odgojiteljica vrtićkih skupina pripremili su djeci pravo iznenađenje, zabavno-poučnu plažu na kojoj se može naći ponešto za svakoga!

Uklopili smo igre koje potiču kretanje (školica, gumi-gumi pogodi stopala…) s igrama i rekvizitima koji potiču odmor i dobre ljetne navike (bazeni, prskanje, ležaljke za plažu, baldahini za hlad i osamu, suncobrani, slamke za ispijanje vode…), zatim smo djeci i vani ponudili njihove najdraže igre – igre s lutkama – kupanje, njega, sušenje veša, igre s kockama i konstruktorima, križić-kružić na velikoj plahti, čitanje slikovnica, igre s prirodnim materijalima…

Oduševljenje djece možete vidjeti i na slikama, a evo i nekih njihovih komentara:

Bruna “Najviše mi se svidjelo kad smo se prskali”

Iva “Meni je baš super ovaj dvorac”

Matej “Ovo mi je najbolji rođendan”

Vid “Plažiram se i slikam”

Marija S. “Želim preskakivat”

Elena “Uživam i odmaram na ležaljci”

Nastavak slijedi tijekom ljeta…

 

Ostale aktualnosti….

Izrada vafla sa servirkom Sanjom, 2022.

Izrada vafla sa servirkom Sanjom, 2022.

Hvala teti Sanji iz kuhinje na uspješnoj prezentaciji, izradi te motivaciji djece na sudjelovanje i degustiranje vafla. Raduje nas da u vrtiću njegujemo atmosferu međusobnog uvažavanja, podrške i razmjene iskustava. U organizaciji aktivnosti sudjelovale odgojiteljice...

Izrada vafla s tetom Jadrankom iz kuhinje, 2022.

Izrada vafla s tetom Jadrankom iz kuhinje, 2022.

Hvala teti Jadranki iz kuhinje na uspješnoj prezentaciji, izradi te motivaciji djece na sudjelovanje i degustiranje. Raduje nas da u vrtiću njegujemo atmosferu međusobnog uvažavanja, podrške i razmjene iskustava. U organizaciji aktivnosti sudjelovale odgojiteljice...