Baltazar poučna plaža

by | srp 2, 2020 | Vijesti

Baltazar poučna plaža je otvorena! Pustili smo ljetne vibracije u naše dvorište na velika vrata! Kreativni i brižni umovi naših odgojiteljica vrtićkih skupina pripremili su djeci pravo iznenađenje, zabavno-poučnu plažu na kojoj se može naći ponešto za svakoga!

Uklopili smo igre koje potiču kretanje (školica, gumi-gumi pogodi stopala…) s igrama i rekvizitima koji potiču odmor i dobre ljetne navike (bazeni, prskanje, ležaljke za plažu, baldahini za hlad i osamu, suncobrani, slamke za ispijanje vode…), zatim smo djeci i vani ponudili njihove najdraže igre – igre s lutkama – kupanje, njega, sušenje veša, igre s kockama i konstruktorima, križić-kružić na velikoj plahti, čitanje slikovnica, igre s prirodnim materijalima…

Oduševljenje djece možete vidjeti i na slikama, a evo i nekih njihovih komentara:

Bruna “Najviše mi se svidjelo kad smo se prskali”

Iva “Meni je baš super ovaj dvorac”

Matej “Ovo mi je najbolji rođendan”

Vid “Plažiram se i slikam”

Marija S. “Želim preskakivat”

Elena “Uživam i odmaram na ležaljci”

Nastavak slijedi tijekom ljeta…

 

Ostale aktualnosti….

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Nema vrijednijeg dara za Božić, od onog koji je učinjen srcem i dušom.Nijedan božićni dar ne može se usporediti s čarobnim osjećajem koji pruža snažan i iskren zagrljaj.Ako ne znate što dati svojim voljenima za Božić, dajte im ljubav. Blagoslovljen i sretan Božić žele...

Dan otvorenih vrata vrtića 06.06.2023.

Pozivamo sve zainteresirane da posjete naš vrtić i uvjere se zašto i kako se vodimo vizijom “Samo najbolje je dovoljno dobro za dijete”! Odlična prilika da zajedno s vašim mališanima upoznate naše prostore i funkcioniranje. Dan otvorenih vrata održat će se u utorak,...