Baltazar poučna plaža

by | srp 2, 2020 | Vijesti

Baltazar poučna plaža je otvorena! Pustili smo ljetne vibracije u naše dvorište na velika vrata! Kreativni i brižni umovi naših odgojiteljica vrtićkih skupina pripremili su djeci pravo iznenađenje, zabavno-poučnu plažu na kojoj se može naći ponešto za svakoga!

Uklopili smo igre koje potiču kretanje (školica, gumi-gumi pogodi stopala…) s igrama i rekvizitima koji potiču odmor i dobre ljetne navike (bazeni, prskanje, ležaljke za plažu, baldahini za hlad i osamu, suncobrani, slamke za ispijanje vode…), zatim smo djeci i vani ponudili njihove najdraže igre – igre s lutkama – kupanje, njega, sušenje veša, igre s kockama i konstruktorima, križić-kružić na velikoj plahti, čitanje slikovnica, igre s prirodnim materijalima…

Oduševljenje djece možete vidjeti i na slikama, a evo i nekih njihovih komentara:

Bruna “Najviše mi se svidjelo kad smo se prskali”

Iva “Meni je baš super ovaj dvorac”

Matej “Ovo mi je najbolji rođendan”

Vid “Plažiram se i slikam”

Marija S. “Želim preskakivat”

Elena “Uživam i odmaram na ležaljci”

Nastavak slijedi tijekom ljeta…

 

Ostale aktualnosti….

Upisi za ped. god. 2021./2022.

Upisi za ped. god. 2021./2022.

Poštovani roditelji / staratelji, upisi djece za pedagošku godinu 2021./2022. su u tijeku! Zahtjevi se predaju od 26.04.-14.05.2021. Dokumenti koje je potrebno ispuniti nalaze se u nastavku: 1. Zahtjev za upis djeteta   (preuzeti ovdje) 2. Inicijalni razgovor –...

Dan sjećanja na žrtvu Vukovara

Dan sjećanja na žrtvu Vukovara

E moj Vukovare, Heroju Grade,svatko se sjeća kad tvoje ime pade.No iako si razrušen bio, svatko se s tobom ponosio. Jer tvoja je hrabrosti žrtva na oltaru Domovineveća nego svaka stvar i biće,bila je i uvijek opjevana bit´će. Napisao: Mislav, učenik OŠ