“Baltazar” u društvu najboljih!

by | tra 28, 2016 | Vijesti

U Večernjem listu izašao je članak u kojem je navedeno nekoliko savjeta za roditelje po pitanju odabira dječjeg vrtića za njihovu djecu. Članak donosi preporuku šest najboljih vrtića. Ponosni smo što se nalazimo u ovom izboru najboljih. Našu kvalitetu nastojimo razvijati svakodnevno, stoga nam je drago da se ona prepoznaje, ne samo u krugu naših korisnika, nego i šire.

clanak_got

 

Ostale aktualnosti….

Izrada vafla sa servirkom Sanjom, 2022.

Izrada vafla sa servirkom Sanjom, 2022.

Hvala teti Sanji iz kuhinje na uspješnoj prezentaciji, izradi te motivaciji djece na sudjelovanje i degustiranje vafla. Raduje nas da u vrtiću njegujemo atmosferu međusobnog uvažavanja, podrške i razmjene iskustava. U organizaciji aktivnosti sudjelovale odgojiteljice...

Izrada vafla s tetom Jadrankom iz kuhinje, 2022.

Izrada vafla s tetom Jadrankom iz kuhinje, 2022.

Hvala teti Jadranki iz kuhinje na uspješnoj prezentaciji, izradi te motivaciji djece na sudjelovanje i degustiranje. Raduje nas da u vrtiću njegujemo atmosferu međusobnog uvažavanja, podrške i razmjene iskustava. U organizaciji aktivnosti sudjelovale odgojiteljice...