“Baltazar” u društvu najboljih!

by | tra 28, 2016 | Vijesti

U Večernjem listu izašao je članak u kojem je navedeno nekoliko savjeta za roditelje po pitanju odabira dječjeg vrtića za njihovu djecu. Članak donosi preporuku šest najboljih vrtića. Ponosni smo što se nalazimo u ovom izboru najboljih. Našu kvalitetu nastojimo razvijati svakodnevno, stoga nam je drago da se ona prepoznaje, ne samo u krugu naših korisnika, nego i šire.

clanak_got

 

Ostale aktualnosti….

Protokol postupanja za roditelje

Protokol postupanja za roditelje

Poštovani roditelji, Molimo vas za pridržavanje važećih mjera HZJZ. U vrtić ulazi samo 1 roditelj i dijete, koji moraju biti ZDRAVI. Obavezna DEZINFEKCIJA potplata (otirač sa strelicom) i ruku. Obavezno nošenje MASKE za roditelje i održavanje distance od 1,5 m unutar...

Ljetne aktivnosti u vrtiću

Ljetne aktivnosti u vrtiću

Kako smo bili vrijedni, kako nismo bili žedni i kako volimo biti zaposleni možete vidjeti u prilogu video materijala. Video 1: Igre na terasi jasličke djece Video 2: Likovno-svaralačke aktivnosti vrtićke djece  Video 3: Motoričko-spoznajni izazovi na vrtićkom...