“Baltazar” u društvu najboljih!

by | tra 28, 2016 | Vijesti

U Večernjem listu izašao je članak u kojem je navedeno nekoliko savjeta za roditelje po pitanju odabira dječjeg vrtića za njihovu djecu. Članak donosi preporuku šest najboljih vrtića. Ponosni smo što se nalazimo u ovom izboru najboljih. Našu kvalitetu nastojimo razvijati svakodnevno, stoga nam je drago da se ona prepoznaje, ne samo u krugu naših korisnika, nego i šire.

clanak_got

 

Ostale aktualnosti….

Upisi u ped. god. 2024./ 2025.

Upisi u ped. god. 2024./ 2025.

Poštovani roditelji/ staratelji, UPISI za ped. god. 2024./2025. u DV Baltazar su u tijeku! Dokumentaciju za prijavu možete predati po dogovoru. Možete se javiti na e-mail vrtića vrtic.baltazar@gmail.com ili telefonom na 091/240-0017 . Nakon prijave, vrtić će vas...

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Nema vrijednijeg dara za Božić, od onog koji je učinjen srcem i dušom.Nijedan božićni dar ne može se usporediti s čarobnim osjećajem koji pruža snažan i iskren zagrljaj.Ako ne znate što dati svojim voljenima za Božić, dajte im ljubav. Blagoslovljen i sretan Božić žele...