Dan otvorenih vrata – četvrtak 01.06.2017.

by | svi 29, 2017 | Vijesti

Dragi roditelji novoupisane djece,
pozivamo Vas na dan otvorenih vrata vrtića, koji će se održati u četvrtak 01.06.2017. od 8:30h do 10:30h.
Iskoristite ovu priliku da zajedno s djecom bolje upoznate vrtić i osjetite cjelokupno ozračje u kojem će Vaše dijete ubrzo svakodnevno boraviti.
Veselimo se upoznavanju i zajedničkom druženju.
Vaš tim Baltazar

Ostale aktualnosti….

Izrada vafla sa servirkom Sanjom, 2022.

Izrada vafla sa servirkom Sanjom, 2022.

Hvala teti Sanji iz kuhinje na uspješnoj prezentaciji, izradi te motivaciji djece na sudjelovanje i degustiranje vafla. Raduje nas da u vrtiću njegujemo atmosferu međusobnog uvažavanja, podrške i razmjene iskustava. U organizaciji aktivnosti sudjelovale odgojiteljice...

Izrada vafla s tetom Jadrankom iz kuhinje, 2022.

Izrada vafla s tetom Jadrankom iz kuhinje, 2022.

Hvala teti Jadranki iz kuhinje na uspješnoj prezentaciji, izradi te motivaciji djece na sudjelovanje i degustiranje. Raduje nas da u vrtiću njegujemo atmosferu međusobnog uvažavanja, podrške i razmjene iskustava. U organizaciji aktivnosti sudjelovale odgojiteljice...