Dan otvorenih vrata – četvrtak 01.06.2017.

by | svi 29, 2017 | Vijesti

Dragi roditelji novoupisane djece,
pozivamo Vas na dan otvorenih vrata vrtića, koji će se održati u četvrtak 01.06.2017. od 8:30h do 10:30h.
Iskoristite ovu priliku da zajedno s djecom bolje upoznate vrtić i osjetite cjelokupno ozračje u kojem će Vaše dijete ubrzo svakodnevno boraviti.
Veselimo se upoznavanju i zajedničkom druženju.
Vaš tim Baltazar

Ostale aktualnosti….

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Nema vrijednijeg dara za Božić, od onog koji je učinjen srcem i dušom.Nijedan božićni dar ne može se usporediti s čarobnim osjećajem koji pruža snažan i iskren zagrljaj.Ako ne znate što dati svojim voljenima za Božić, dajte im ljubav. Blagoslovljen i sretan Božić žele...

Dan otvorenih vrata vrtića 06.06.2023.

Pozivamo sve zainteresirane da posjete naš vrtić i uvjere se zašto i kako se vodimo vizijom “Samo najbolje je dovoljno dobro za dijete”! Odlična prilika da zajedno s vašim mališanima upoznate naše prostore i funkcioniranje. Dan otvorenih vrata održat će se u utorak,...