Dan sjećanja na žrtvu Vukovara

by | stu 17, 2020 | Vijesti

Dan sjećanja na žrtvu Vukovara Dan sjećanja na žrtvu Vukovara

E moj Vukovare, Heroju Grade,
svatko se sjeća kad tvoje ime pade.
No iako si razrušen bio, svatko se s tobom ponosio.

Jer tvoja je hrabrost
i žrtva na oltaru Domovine
veća nego svaka stvar i biće,
bila je i uvijek opjevana bit´će.

Napisao: Mislav, učenik OŠ

Ostale aktualnosti….

Upisi za ped. god. 2021./2022.

Upisi za ped. god. 2021./2022.

Poštovani roditelji / staratelji, upisi djece za pedagošku godinu 2021./2022. su u tijeku! Zahtjevi se predaju od 26.04.-14.05.2021. Dokumenti koje je potrebno ispuniti nalaze se u nastavku: 1. Zahtjev za upis djeteta   (preuzeti ovdje) 2. Inicijalni razgovor –...

Video – Početak pedagoške godine po skupinama

Video – Početak pedagoške godine po skupinama

Nova pedagoška godina donijela nam je mnoštvo novosti u radu, što smo implementirali za dobrobit djece. Boravimo na zraku kada god vrijeme dopušta, toliko da skoro sve raznolike aktivnosti iz skupine imamo i vani, uz dodatne čari velikog vanjskog prostora koji djecu...