Dan sjećanja na žrtvu Vukovara

by | stu 17, 2020 | Vijesti

Dan sjećanja na žrtvu Vukovara Dan sjećanja na žrtvu Vukovara

E moj Vukovare, Heroju Grade,
svatko se sjeća kad tvoje ime pade.
No iako si razrušen bio, svatko se s tobom ponosio.

Jer tvoja je hrabrost
i žrtva na oltaru Domovine
veća nego svaka stvar i biće,
bila je i uvijek opjevana bit´će.

Napisao: Mislav, učenik OŠ

Ostale aktualnosti….

Izrada vafla sa servirkom Sanjom, 2022.

Izrada vafla sa servirkom Sanjom, 2022.

Hvala teti Sanji iz kuhinje na uspješnoj prezentaciji, izradi te motivaciji djece na sudjelovanje i degustiranje vafla. Raduje nas da u vrtiću njegujemo atmosferu međusobnog uvažavanja, podrške i razmjene iskustava. U organizaciji aktivnosti sudjelovale odgojiteljice...

Izrada vafla s tetom Jadrankom iz kuhinje, 2022.

Izrada vafla s tetom Jadrankom iz kuhinje, 2022.

Hvala teti Jadranki iz kuhinje na uspješnoj prezentaciji, izradi te motivaciji djece na sudjelovanje i degustiranje. Raduje nas da u vrtiću njegujemo atmosferu međusobnog uvažavanja, podrške i razmjene iskustava. U organizaciji aktivnosti sudjelovale odgojiteljice...