Dan sjećanja na žrtvu Vukovara

by | stu 17, 2020 | Vijesti

Dan sjećanja na žrtvu Vukovara Dan sjećanja na žrtvu Vukovara

E moj Vukovare, Heroju Grade,
svatko se sjeća kad tvoje ime pade.
No iako si razrušen bio, svatko se s tobom ponosio.

Jer tvoja je hrabrost
i žrtva na oltaru Domovine
veća nego svaka stvar i biće,
bila je i uvijek opjevana bit´će.

Napisao: Mislav, učenik OŠ

Ostale aktualnosti….

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Nema vrijednijeg dara za Božić, od onog koji je učinjen srcem i dušom.Nijedan božićni dar ne može se usporediti s čarobnim osjećajem koji pruža snažan i iskren zagrljaj.Ako ne znate što dati svojim voljenima za Božić, dajte im ljubav. Blagoslovljen i sretan Božić žele...

Dan otvorenih vrata vrtića 06.06.2023.

Pozivamo sve zainteresirane da posjete naš vrtić i uvjere se zašto i kako se vodimo vizijom “Samo najbolje je dovoljno dobro za dijete”! Odlična prilika da zajedno s vašim mališanima upoznate naše prostore i funkcioniranje. Dan otvorenih vrata održat će se u utorak,...