Dani kruha

by | lis 17, 2018 | Vijesti

Dane kruha obilježavali smo kroz cijeli tjedan u svim skupinama. Djeca su uz pomoć odgojiteljica zamijesila tijesto te su s njime manipulirali i izrađivali svoja mala “peciva”.

  

  

U skupini “Tigrići” u ovim aktivnostima pridružila nam se i jedna baka koja je djeci prikazala proces izrade tijesta.

  

Djeca su uz pomoć odraslih kod kuće napravila razna peciva, kolače i pogače kojima su se počastili na svečanosti organiziranoj povodom dana kruha. Za vrtićke skupine svečanost smo organizirali vani na svježem zraku, gdje su djeca (uz čašćenje) sudjelovala u kreativnim i istraživačkim igrama.

  

 

Ostale aktualnosti….

Dan otvorenih vrata vrtića- srijeda 12.6.2024.

Pozivamo sve zainteresirane da posjete naš vrtić, razgledaju naše prostore i steknu uvid u naš način rada. Dan otvorenih vrata održat će se u srijedu, 12.6.2024., od 9-11 sati na lokaciji Dječjeg vrtića Baltazar: Don Frane Bulića 23a, Popovec, 10360 Sesvete. Dođite i,...

Upisi u ped. god. 2024./ 2025.

Upisi u ped. god. 2024./ 2025.

Poštovani roditelji/ staratelji, UPISI za ped. god. 2024./2025. u DV Baltazar su u tijeku! Dokumentaciju za prijavu možete predati po dogovoru. Možete se javiti na e-mail vrtića vrtic.baltazar@gmail.com ili telefonom na 091/240-0017 . Nakon prijave, vrtić će vas...