Dani kruha

by | lis 17, 2018 | Vijesti

Dane kruha obilježavali smo kroz cijeli tjedan u svim skupinama. Djeca su uz pomoć odgojiteljica zamijesila tijesto te su s njime manipulirali i izrađivali svoja mala “peciva”.

  

  

U skupini “Tigrići” u ovim aktivnostima pridružila nam se i jedna baka koja je djeci prikazala proces izrade tijesta.

  

Djeca su uz pomoć odraslih kod kuće napravila razna peciva, kolače i pogače kojima su se počastili na svečanosti organiziranoj povodom dana kruha. Za vrtićke skupine svečanost smo organizirali vani na svježem zraku, gdje su djeca (uz čašćenje) sudjelovala u kreativnim i istraživačkim igrama.

  

 

Ostale aktualnosti….

Izrada vafla sa servirkom Sanjom, 2022.

Izrada vafla sa servirkom Sanjom, 2022.

Hvala teti Sanji iz kuhinje na uspješnoj prezentaciji, izradi te motivaciji djece na sudjelovanje i degustiranje vafla. Raduje nas da u vrtiću njegujemo atmosferu međusobnog uvažavanja, podrške i razmjene iskustava. U organizaciji aktivnosti sudjelovale odgojiteljice...

Izrada vafla s tetom Jadrankom iz kuhinje, 2022.

Izrada vafla s tetom Jadrankom iz kuhinje, 2022.

Hvala teti Jadranki iz kuhinje na uspješnoj prezentaciji, izradi te motivaciji djece na sudjelovanje i degustiranje. Raduje nas da u vrtiću njegujemo atmosferu međusobnog uvažavanja, podrške i razmjene iskustava. U organizaciji aktivnosti sudjelovale odgojiteljice...