Dani kruha

by | lis 17, 2018 | Vijesti

Dane kruha obilježavali smo kroz cijeli tjedan u svim skupinama. Djeca su uz pomoć odgojiteljica zamijesila tijesto te su s njime manipulirali i izrađivali svoja mala “peciva”.

  

  

U skupini “Tigrići” u ovim aktivnostima pridružila nam se i jedna baka koja je djeci prikazala proces izrade tijesta.

  

Djeca su uz pomoć odraslih kod kuće napravila razna peciva, kolače i pogače kojima su se počastili na svečanosti organiziranoj povodom dana kruha. Za vrtićke skupine svečanost smo organizirali vani na svježem zraku, gdje su djeca (uz čašćenje) sudjelovala u kreativnim i istraživačkim igrama.

  

 

Ostale aktualnosti….

Dan otvorenih vrata vrtića 06.06.2023.

Pozivamo sve zainteresirane da posjete naš vrtić i uvjere se zašto i kako se vodimo vizijom “Samo najbolje je dovoljno dobro za dijete”! Odlična prilika da zajedno s vašim mališanima upoznate naše prostore i funkcioniranje. Dan otvorenih vrata održat će se u utorak,...

Upisi su u tijeku za ped. god. 2023./2024.!

Upisi su u tijeku za ped. god. 2023./2024.!

Poštovani roditelji / staratelji , UPISI za ped. god. 2023./2023. u DV Baltazar su u tijeku! Dokumentaciju za upis možete predati u periodu od 02.-12.05.2023. Možete se javiti na e-mail vrtića vrtic.baltazar@gmail.com ili telefonom na 091/240-0017 . Nakon prijave,...