Dani kruha

by | lis 17, 2018 | Vijesti

Dane kruha obilježavali smo kroz cijeli tjedan u svim skupinama. Djeca su uz pomoć odgojiteljica zamijesila tijesto te su s njime manipulirali i izrađivali svoja mala “peciva”.

  

  

U skupini “Tigrići” u ovim aktivnostima pridružila nam se i jedna baka koja je djeci prikazala proces izrade tijesta.

  

Djeca su uz pomoć odraslih kod kuće napravila razna peciva, kolače i pogače kojima su se počastili na svečanosti organiziranoj povodom dana kruha. Za vrtićke skupine svečanost smo organizirali vani na svježem zraku, gdje su djeca (uz čašćenje) sudjelovala u kreativnim i istraživačkim igrama.

  

 

Ostale aktualnosti….

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Nema vrijednijeg dara za Božić, od onog koji je učinjen srcem i dušom.Nijedan božićni dar ne može se usporediti s čarobnim osjećajem koji pruža snažan i iskren zagrljaj.Ako ne znate što dati svojim voljenima za Božić, dajte im ljubav. Blagoslovljen i sretan Božić žele...

Dan otvorenih vrata vrtića 06.06.2023.

Pozivamo sve zainteresirane da posjete naš vrtić i uvjere se zašto i kako se vodimo vizijom “Samo najbolje je dovoljno dobro za dijete”! Odlična prilika da zajedno s vašim mališanima upoznate naše prostore i funkcioniranje. Dan otvorenih vrata održat će se u utorak,...