Dobrodošli u novu pedagošku godinu!

by | ruj 5, 2022 | Vijesti

Draga djeco i roditelji,

radujemo se još jednoj pedagoškoj godini pred nama u kojoj ćemo dati sve od sebe da i vi i vaše dijete dobijete samo ono najbolje od odgoja i obrazovanja naše ustanove.

Dočekani ste raširenih ruku te nam se uvijek možete obratiti i tu smo za vas.

Sretno, ugodno i veselo druženje svima!

Ostale aktualnosti….

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Nema vrijednijeg dara za Božić, od onog koji je učinjen srcem i dušom.Nijedan božićni dar ne može se usporediti s čarobnim osjećajem koji pruža snažan i iskren zagrljaj.Ako ne znate što dati svojim voljenima za Božić, dajte im ljubav. Blagoslovljen i sretan Božić žele...

Dan otvorenih vrata vrtića 06.06.2023.

Pozivamo sve zainteresirane da posjete naš vrtić i uvjere se zašto i kako se vodimo vizijom “Samo najbolje je dovoljno dobro za dijete”! Odlična prilika da zajedno s vašim mališanima upoznate naše prostore i funkcioniranje. Dan otvorenih vrata održat će se u utorak,...