Dojmovi s izlaganja na RastiSummitu

by | svi 18, 2022 | Vijesti

14.05.2022. održan je RastiSummit, konferencija za roditelje, stručnjake i djecu na kojem je pedagoginja Tea Resanović održala izlaganje na temu “Mitovi u odgoju”.

U nastavku donosimo fotografije i video-isječak izlaganja.

 

 

Ostale aktualnosti….

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Nema vrijednijeg dara za Božić, od onog koji je učinjen srcem i dušom.Nijedan božićni dar ne može se usporediti s čarobnim osjećajem koji pruža snažan i iskren zagrljaj.Ako ne znate što dati svojim voljenima za Božić, dajte im ljubav. Blagoslovljen i sretan Božić žele...

Dan otvorenih vrata vrtića 06.06.2023.

Pozivamo sve zainteresirane da posjete naš vrtić i uvjere se zašto i kako se vodimo vizijom “Samo najbolje je dovoljno dobro za dijete”! Odlična prilika da zajedno s vašim mališanima upoznate naše prostore i funkcioniranje. Dan otvorenih vrata održat će se u utorak,...