Edukacije za stručnjake u DV Baltazar u suradnji s EduList edukacijama

by | svi 1, 2022 | Vijesti

Poštovani kolege iz vrtića, stručnjaci i svi zainteresirani,

DV Baltazar otvara svoja vrata i kreće sa stručnim radionicama za sve zainteresirane, u suradnji s organizatorom: EduList, pokretač čega je naša pedagoginja Tea Resanović.

U stručnim radionicama pridružit će joj se svojim snagama, znanjem i iskustvom još neke kolegice iz vrtića: Marija Pintar, ravnateljica te odgojiteljice s dugogodišnjim iskustvom Klaudija Ešegović, Ana Gabud i Simona Kulaš.

Više o temama, rasporedu radionica i svim detaljima možete pronaći u dokumentu KLIKOM OVDJE.

S prvom temom “Atmosfera kao dio kulture ustanove” krećemo 24.05. Vidimo se!

Hvala na suradnji i zajedničkom putu učenja!

Baltazar tim

 

Ostale aktualnosti….

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Nema vrijednijeg dara za Božić, od onog koji je učinjen srcem i dušom.Nijedan božićni dar ne može se usporediti s čarobnim osjećajem koji pruža snažan i iskren zagrljaj.Ako ne znate što dati svojim voljenima za Božić, dajte im ljubav. Blagoslovljen i sretan Božić žele...

Dan otvorenih vrata vrtića 06.06.2023.

Pozivamo sve zainteresirane da posjete naš vrtić i uvjere se zašto i kako se vodimo vizijom “Samo najbolje je dovoljno dobro za dijete”! Odlična prilika da zajedno s vašim mališanima upoznate naše prostore i funkcioniranje. Dan otvorenih vrata održat će se u utorak,...