Izlaganje DV Baltazar na međunarodnoj konferenciji Kompas 2022. u Osijeku

by | lis 23, 2022 | Opći video zapisi, Vijesti

Izlaganje istraživanja koje smo provodile u praksi u DV Baltazar s temom “Uvid u dječje spoznaje ovisno o prirodi poticaja te mogućnosti samoorganiziranih aktivnosti” na međunarodnoj konferenciji Kompas 21.-22.10.2022 u Osijeku!
 
Ispunjene, motiviranije za dalje i pune doživljaja, zahvalnosti i iskustava!
 
U istraživanju i pripremi sadržaja izlaganja sudjelovale su odgojiteljice Klaudija Ešegović, Nada Baranašić, ravnateljica Marija Pintar te pedagoginja Tea Resanović.

Ostale aktualnosti….

Izrada vafla sa servirkom Sanjom, 2022.

Izrada vafla sa servirkom Sanjom, 2022.

Hvala teti Sanji iz kuhinje na uspješnoj prezentaciji, izradi te motivaciji djece na sudjelovanje i degustiranje vafla. Raduje nas da u vrtiću njegujemo atmosferu međusobnog uvažavanja, podrške i razmjene iskustava. U organizaciji aktivnosti sudjelovale odgojiteljice...

Izrada vafla s tetom Jadrankom iz kuhinje, 2022.

Izrada vafla s tetom Jadrankom iz kuhinje, 2022.

Hvala teti Jadranki iz kuhinje na uspješnoj prezentaciji, izradi te motivaciji djece na sudjelovanje i degustiranje. Raduje nas da u vrtiću njegujemo atmosferu međusobnog uvažavanja, podrške i razmjene iskustava. U organizaciji aktivnosti sudjelovale odgojiteljice...