Izlaganje DV Baltazar na međunarodnoj konferenciji Kompas 2022. u Osijeku

by | lis 23, 2022 | Opći video zapisi, Vijesti

Izlaganje istraživanja koje smo provodile u praksi u DV Baltazar s temom “Uvid u dječje spoznaje ovisno o prirodi poticaja te mogućnosti samoorganiziranih aktivnosti” na međunarodnoj konferenciji Kompas 21.-22.10.2022 u Osijeku!
 
Ispunjene, motiviranije za dalje i pune doživljaja, zahvalnosti i iskustava!
 
U istraživanju i pripremi sadržaja izlaganja sudjelovale su odgojiteljice Klaudija Ešegović, Nada Baranašić, ravnateljica Marija Pintar te pedagoginja Tea Resanović.

Ostale aktualnosti….

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Nema vrijednijeg dara za Božić, od onog koji je učinjen srcem i dušom.Nijedan božićni dar ne može se usporediti s čarobnim osjećajem koji pruža snažan i iskren zagrljaj.Ako ne znate što dati svojim voljenima za Božić, dajte im ljubav. Blagoslovljen i sretan Božić žele...

Dan otvorenih vrata vrtića 06.06.2023.

Pozivamo sve zainteresirane da posjete naš vrtić i uvjere se zašto i kako se vodimo vizijom “Samo najbolje je dovoljno dobro za dijete”! Odlična prilika da zajedno s vašim mališanima upoznate naše prostore i funkcioniranje. Dan otvorenih vrata održat će se u utorak,...