Izlaganje na stručnom skupu na Učiteljskom fakultetu u Zagrebu

by | pro 9, 2022 | Opći video zapisi, Vijesti

Naše djelatnice sudjelovale su s izlaganjima na stručnom skupu na Učiteljskom fakultetu u Zagrebu “Dječja prava: moć i/li odgovornost”.

Ana Gabud, mag. praesc. educ., pripremila je temu „Participacija kao temelj jačanja samostalnosti i autonomije djece jasličke dobi“.

Tea Resanović, mag. paed., prikazala je temu „Pedagog kao podržavatelj dječjih prava na sudjelovanje u vrtiću“.

Klaudija Ešegović, odgojiteljica, izložila je temu „Djeca imaju pravo biti djeca“.

Hvala što i vi podržavate dječja prava!

 

 

Ostale aktualnosti….

Dan otvorenih vrata vrtića- srijeda 12.6.2024.

Pozivamo sve zainteresirane da posjete naš vrtić, razgledaju naše prostore i steknu uvid u naš način rada. Dan otvorenih vrata održat će se u srijedu, 12.6.2024., od 9-11 sati na lokaciji Dječjeg vrtića Baltazar: Don Frane Bulića 23a, Popovec, 10360 Sesvete. Dođite i,...

Upisi u ped. god. 2024./ 2025.

Upisi u ped. god. 2024./ 2025.

Poštovani roditelji/ staratelji, UPISI za ped. god. 2024./2025. u DV Baltazar su u tijeku! Dokumentaciju za prijavu možete predati po dogovoru. Možete se javiti na e-mail vrtića vrtic.baltazar@gmail.com ili telefonom na 091/240-0017 . Nakon prijave, vrtić će vas...