Izlaganje na stručnom skupu na Učiteljskom fakultetu u Zagrebu

by | pro 9, 2022 | Opći video zapisi, Vijesti

Naše djelatnice sudjelovale su s izlaganjima na stručnom skupu na Učiteljskom fakultetu u Zagrebu “Dječja prava: moć i/li odgovornost”.

Ana Gabud, mag. praesc. educ., pripremila je temu „Participacija kao temelj jačanja samostalnosti i autonomije djece jasličke dobi“.

Tea Resanović, mag. paed., prikazala je temu „Pedagog kao podržavatelj dječjih prava na sudjelovanje u vrtiću“.

Klaudija Ešegović, odgojiteljica, izložila je temu „Djeca imaju pravo biti djeca“.

Hvala što i vi podržavate dječja prava!

 

 

Ostale aktualnosti….

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Nema vrijednijeg dara za Božić, od onog koji je učinjen srcem i dušom.Nijedan božićni dar ne može se usporediti s čarobnim osjećajem koji pruža snažan i iskren zagrljaj.Ako ne znate što dati svojim voljenima za Božić, dajte im ljubav. Blagoslovljen i sretan Božić žele...

Dan otvorenih vrata vrtića 06.06.2023.

Pozivamo sve zainteresirane da posjete naš vrtić i uvjere se zašto i kako se vodimo vizijom “Samo najbolje je dovoljno dobro za dijete”! Odlična prilika da zajedno s vašim mališanima upoznate naše prostore i funkcioniranje. Dan otvorenih vrata održat će se u utorak,...