Izlaganje pedagoginje na Klubko konferenciji u ožujku 2022.

by | svi 1, 2022 | Opći video zapisi, Vijesti

Želimo s vama podijeliti vijest kako je naša pedagoginja, Tea Resanović, 17.03.2022. sudjelovala kao izlagačica na Klubko konferenciji u online okruženju s temom “Stručna edukacija kao višestruka dobrobit za odnose djece, roditelja i stručnjaka”.

Više o temi predavanja možete pogledati KLIKOM OVDJE.

Zaključke svih predavanja s konferencije možete pročitati KLIKOM OVDJE.

Radujemo se i novim iskustvima i budućim prilikama.

Ostale aktualnosti….

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Nema vrijednijeg dara za Božić, od onog koji je učinjen srcem i dušom.Nijedan božićni dar ne može se usporediti s čarobnim osjećajem koji pruža snažan i iskren zagrljaj.Ako ne znate što dati svojim voljenima za Božić, dajte im ljubav. Blagoslovljen i sretan Božić žele...

Dan otvorenih vrata vrtića 06.06.2023.

Pozivamo sve zainteresirane da posjete naš vrtić i uvjere se zašto i kako se vodimo vizijom “Samo najbolje je dovoljno dobro za dijete”! Odlična prilika da zajedno s vašim mališanima upoznate naše prostore i funkcioniranje. Dan otvorenih vrata održat će se u utorak,...