Izlaganje pedagoginje na Klubko konferenciji u ožujku 2022.

by | svi 1, 2022 | Opći video zapisi, Vijesti

Želimo s vama podijeliti vijest kako je naša pedagoginja, Tea Resanović, 17.03.2022. sudjelovala kao izlagačica na Klubko konferenciji u online okruženju s temom “Stručna edukacija kao višestruka dobrobit za odnose djece, roditelja i stručnjaka”.

Više o temi predavanja možete pogledati KLIKOM OVDJE.

Zaključke svih predavanja s konferencije možete pročitati KLIKOM OVDJE.

Radujemo se i novim iskustvima i budućim prilikama.

Ostale aktualnosti….

Izrada vafla sa servirkom Sanjom, 2022.

Izrada vafla sa servirkom Sanjom, 2022.

Hvala teti Sanji iz kuhinje na uspješnoj prezentaciji, izradi te motivaciji djece na sudjelovanje i degustiranje vafla. Raduje nas da u vrtiću njegujemo atmosferu međusobnog uvažavanja, podrške i razmjene iskustava. U organizaciji aktivnosti sudjelovale odgojiteljice...

Izrada vafla s tetom Jadrankom iz kuhinje, 2022.

Izrada vafla s tetom Jadrankom iz kuhinje, 2022.

Hvala teti Jadranki iz kuhinje na uspješnoj prezentaciji, izradi te motivaciji djece na sudjelovanje i degustiranje. Raduje nas da u vrtiću njegujemo atmosferu međusobnog uvažavanja, podrške i razmjene iskustava. U organizaciji aktivnosti sudjelovale odgojiteljice...