Izlet u Etno park Zagreb

by | lis 4, 2018 | Vijesti

Sadržaj izleta:

  • vožnja autobusom do Male Mlake i dolazak na imanje koje se prostire na 40 000 m², okruženo sa 800 stabala raznih voćaka
  • doček djece uz obrok dobrodošlice, te upoznavanje s voditeljem – domaćinom Markom Petrom Oreškovićem i animatorima
  • obilazak stoljetne posavske kuće, uvođenje djece u povijest i način života ljudi turopoljskog kraja
  • razgled bogate zbirke namještaja, starih oruđa i alata kojima su se koristili ljudi na selu, ali i u gradu, te posebno atraktivni stari telefoni i gramofon koji je još uvijek u funkciji
  • šetnja po imanju, obilazak voćnjaka, upoznavanje sa sortama voćaka
  • raspored djece po grupama, odlazak s animatorima na tematske kreativne igre i natjecanja prema želji: klaunski show, mađioničarski trikovi, figure od balona, stand up komedija, skakanje u vrećama, nogomet, potezanje užeta, natjecanje u gađanju lukom i strijelom
  • nakon aktivnosti obilan i kvalitetan ručak u prekrasnom restoranu Etno Parka Zagreb
  • nastavak igre i druženja uz animatore, traženje skrivenog blaga, potraga za izgubljenim kovčegom iznenađenja
  • slobodna igra do povratka autobusom ispred vrtića

    

     

    

    

    

 

Ostale aktualnosti….

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Nema vrijednijeg dara za Božić, od onog koji je učinjen srcem i dušom.Nijedan božićni dar ne može se usporediti s čarobnim osjećajem koji pruža snažan i iskren zagrljaj.Ako ne znate što dati svojim voljenima za Božić, dajte im ljubav. Blagoslovljen i sretan Božić žele...

Dan otvorenih vrata vrtića 06.06.2023.

Pozivamo sve zainteresirane da posjete naš vrtić i uvjere se zašto i kako se vodimo vizijom “Samo najbolje je dovoljno dobro za dijete”! Odlična prilika da zajedno s vašim mališanima upoznate naše prostore i funkcioniranje. Dan otvorenih vrata održat će se u utorak,...