Izlet u Etno park Zagreb

by | lis 4, 2018 | Vijesti

Sadržaj izleta:

  • vožnja autobusom do Male Mlake i dolazak na imanje koje se prostire na 40 000 m², okruženo sa 800 stabala raznih voćaka
  • doček djece uz obrok dobrodošlice, te upoznavanje s voditeljem – domaćinom Markom Petrom Oreškovićem i animatorima
  • obilazak stoljetne posavske kuće, uvođenje djece u povijest i način života ljudi turopoljskog kraja
  • razgled bogate zbirke namještaja, starih oruđa i alata kojima su se koristili ljudi na selu, ali i u gradu, te posebno atraktivni stari telefoni i gramofon koji je još uvijek u funkciji
  • šetnja po imanju, obilazak voćnjaka, upoznavanje sa sortama voćaka
  • raspored djece po grupama, odlazak s animatorima na tematske kreativne igre i natjecanja prema želji: klaunski show, mađioničarski trikovi, figure od balona, stand up komedija, skakanje u vrećama, nogomet, potezanje užeta, natjecanje u gađanju lukom i strijelom
  • nakon aktivnosti obilan i kvalitetan ručak u prekrasnom restoranu Etno Parka Zagreb
  • nastavak igre i druženja uz animatore, traženje skrivenog blaga, potraga za izgubljenim kovčegom iznenađenja
  • slobodna igra do povratka autobusom ispred vrtića

    

     

    

    

    

 

Ostale aktualnosti….

Dan otvorenih vrata vrtića- srijeda 12.6.2024.

Pozivamo sve zainteresirane da posjete naš vrtić, razgledaju naše prostore i steknu uvid u naš način rada. Dan otvorenih vrata održat će se u srijedu, 12.6.2024., od 9-11 sati na lokaciji Dječjeg vrtića Baltazar: Don Frane Bulića 23a, Popovec, 10360 Sesvete. Dođite i,...

Upisi u ped. god. 2024./ 2025.

Upisi u ped. god. 2024./ 2025.

Poštovani roditelji/ staratelji, UPISI za ped. god. 2024./2025. u DV Baltazar su u tijeku! Dokumentaciju za prijavu možete predati po dogovoru. Možete se javiti na e-mail vrtića vrtic.baltazar@gmail.com ili telefonom na 091/240-0017 . Nakon prijave, vrtić će vas...