Izlet u Etno park Zagreb

by | lis 4, 2018 | Vijesti

Sadržaj izleta:

  • vožnja autobusom do Male Mlake i dolazak na imanje koje se prostire na 40 000 m², okruženo sa 800 stabala raznih voćaka
  • doček djece uz obrok dobrodošlice, te upoznavanje s voditeljem – domaćinom Markom Petrom Oreškovićem i animatorima
  • obilazak stoljetne posavske kuće, uvođenje djece u povijest i način života ljudi turopoljskog kraja
  • razgled bogate zbirke namještaja, starih oruđa i alata kojima su se koristili ljudi na selu, ali i u gradu, te posebno atraktivni stari telefoni i gramofon koji je još uvijek u funkciji
  • šetnja po imanju, obilazak voćnjaka, upoznavanje sa sortama voćaka
  • raspored djece po grupama, odlazak s animatorima na tematske kreativne igre i natjecanja prema želji: klaunski show, mađioničarski trikovi, figure od balona, stand up komedija, skakanje u vrećama, nogomet, potezanje užeta, natjecanje u gađanju lukom i strijelom
  • nakon aktivnosti obilan i kvalitetan ručak u prekrasnom restoranu Etno Parka Zagreb
  • nastavak igre i druženja uz animatore, traženje skrivenog blaga, potraga za izgubljenim kovčegom iznenađenja
  • slobodna igra do povratka autobusom ispred vrtića

    

     

    

    

    

 

Ostale aktualnosti….

Protokol postupanja za roditelje

Protokol postupanja za roditelje

Poštovani roditelji, Molimo vas za pridržavanje važećih mjera HZJZ. U vrtić ulazi samo 1 roditelj i dijete, koji moraju biti ZDRAVI. Obavezna DEZINFEKCIJA potplata (otirač sa strelicom) i ruku. Obavezno nošenje MASKE za roditelje i održavanje distance od 1,5 m unutar...

Ljetne aktivnosti u vrtiću

Ljetne aktivnosti u vrtiću

Kako smo bili vrijedni, kako nismo bili žedni i kako volimo biti zaposleni možete vidjeti u prilogu video materijala. Video 1: Igre na terasi jasličke djece Video 2: Likovno-svaralačke aktivnosti vrtićke djece  Video 3: Motoričko-spoznajni izazovi na vrtićkom...