Izlet u Etno park Zagreb

by | lis 4, 2018 | Vijesti

Sadržaj izleta:

  • vožnja autobusom do Male Mlake i dolazak na imanje koje se prostire na 40 000 m², okruženo sa 800 stabala raznih voćaka
  • doček djece uz obrok dobrodošlice, te upoznavanje s voditeljem – domaćinom Markom Petrom Oreškovićem i animatorima
  • obilazak stoljetne posavske kuće, uvođenje djece u povijest i način života ljudi turopoljskog kraja
  • razgled bogate zbirke namještaja, starih oruđa i alata kojima su se koristili ljudi na selu, ali i u gradu, te posebno atraktivni stari telefoni i gramofon koji je još uvijek u funkciji
  • šetnja po imanju, obilazak voćnjaka, upoznavanje sa sortama voćaka
  • raspored djece po grupama, odlazak s animatorima na tematske kreativne igre i natjecanja prema želji: klaunski show, mađioničarski trikovi, figure od balona, stand up komedija, skakanje u vrećama, nogomet, potezanje užeta, natjecanje u gađanju lukom i strijelom
  • nakon aktivnosti obilan i kvalitetan ručak u prekrasnom restoranu Etno Parka Zagreb
  • nastavak igre i druženja uz animatore, traženje skrivenog blaga, potraga za izgubljenim kovčegom iznenađenja
  • slobodna igra do povratka autobusom ispred vrtića

    

     

    

    

    

 

Ostale aktualnosti….

Izrada vafla sa servirkom Sanjom, 2022.

Izrada vafla sa servirkom Sanjom, 2022.

Hvala teti Sanji iz kuhinje na uspješnoj prezentaciji, izradi te motivaciji djece na sudjelovanje i degustiranje vafla. Raduje nas da u vrtiću njegujemo atmosferu međusobnog uvažavanja, podrške i razmjene iskustava. U organizaciji aktivnosti sudjelovale odgojiteljice...

Izrada vafla s tetom Jadrankom iz kuhinje, 2022.

Izrada vafla s tetom Jadrankom iz kuhinje, 2022.

Hvala teti Jadranki iz kuhinje na uspješnoj prezentaciji, izradi te motivaciji djece na sudjelovanje i degustiranje. Raduje nas da u vrtiću njegujemo atmosferu međusobnog uvažavanja, podrške i razmjene iskustava. U organizaciji aktivnosti sudjelovale odgojiteljice...