Izlet u MiniPolis, 2021.

by | pro 24, 2021 | Opći video zapisi, Tigrići Video, Vijesti

 
Baltazarci su posjetili prvi dječji grad, MiniPolis. Bio je to dan pun uzbuđenja, veselja te isčekivanja dolaska u  MiniPolis, igraonicu s tematskim kućicama gdje su se djeca uz animatore mogla upoznati s jako puno zanimanja i uloga. Odlično su se zabavili i dosta toga naučili što možete vidjeti na fotografijama.
 
Pripremile: odgojiteljice Nada Baranašić, Klaudija Ešegović, ravnateljica Marija Pintar i pedagoginja Tea Resanović
Prosinac, 2021.

Ostale aktualnosti….

Dani kruha kod Tigrića, 2021.

Dani kruha kod Tigrića, 2021.

Pripremile: odgojiteljice Klaudija Ešegović i Nada Baranašić (Tigrići) Dragi roditelji,  zahvaljujemo se svima koji su zajedno sa svojom djecom mijesili razna peciva te ih podijelili sa svima nama. Bilo je sve fino i ukusno. Radujemo se i idućoj suradnji s Vama. ...

Upisi za ped. god. 2021./2022.

Upisi za ped. god. 2021./2022.

Poštovani roditelji / staratelji, upisi djece za pedagošku godinu 2021./2022. su u tijeku! Zahtjevi se predaju od 26.04.-14.05.2021. Dokumenti koje je potrebno ispuniti nalaze se u nastavku: 1. Zahtjev za upis djeteta   (preuzeti ovdje) 2. Inicijalni razgovor –...