Izložba ‘Rastem uz slikovnicu’ skupine ‘Medvjedići’ u Knjižnici Sesvete

by | sij 30, 2024 | Aktualnosti, Opći video zapisi, Vijesti

Pozivamo vas na izložbu likovnih radova pod nazivom ‘Rastem uz slikovnicu’ djece polaznika odgojne skupine Medvjedići iz DV Baltazar koja je postavljena u prostoru Knjižnice Sesvete u Galeriji Obločec  .
Izložba se može razgledati do 3. veljače 2024., a više o njezinom nastanku možete doznati na poveznici:

 

Uz odgojiteljice Anitu Gojanović i Anu Gabud djeca su u susretu sa slikovnicom učila o raznim temama. Na izložbi je, uz dječje likovne radove predstavljen i rad u skupini povezan s odabranim slikovnicama, posebice onima koje su djeca odabirala za tematsku proslavu svojih rođendana.

Ostale aktualnosti….

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Nema vrijednijeg dara za Božić, od onog koji je učinjen srcem i dušom.Nijedan božićni dar ne može se usporediti s čarobnim osjećajem koji pruža snažan i iskren zagrljaj.Ako ne znate što dati svojim voljenima za Božić, dajte im ljubav. Blagoslovljen i sretan Božić žele...

Dan otvorenih vrata vrtića 06.06.2023.

Pozivamo sve zainteresirane da posjete naš vrtić i uvjere se zašto i kako se vodimo vizijom “Samo najbolje je dovoljno dobro za dijete”! Odlična prilika da zajedno s vašim mališanima upoznate naše prostore i funkcioniranje. Dan otvorenih vrata održat će se u utorak,...

Upisi su u tijeku za ped. god. 2023./2024.!

Upisi su u tijeku za ped. god. 2023./2024.!

Poštovani roditelji / staratelji , UPISI za ped. god. 2023./2023. u DV Baltazar su u tijeku! Dokumentaciju za upis možete predati u periodu od 02.-12.05.2023. Možete se javiti na e-mail vrtića vrtic.baltazar@gmail.com ili telefonom na 091/240-0017 . Nakon prijave,...