Izložba ‘Rastem uz slikovnicu’ skupine ‘Medvjedići’ u Knjižnici Sesvete

by | sij 30, 2024 | Aktualnosti, Opći video zapisi, Vijesti

Pozivamo vas na izložbu likovnih radova pod nazivom ‘Rastem uz slikovnicu’ djece polaznika odgojne skupine Medvjedići iz DV Baltazar koja je postavljena u prostoru Knjižnice Sesvete u Galeriji Obločec  .
Izložba se može razgledati do 3. veljače 2024., a više o njezinom nastanku možete doznati na poveznici:

 

Uz odgojiteljice Anitu Gojanović i Anu Gabud djeca su u susretu sa slikovnicom učila o raznim temama. Na izložbi je, uz dječje likovne radove predstavljen i rad u skupini povezan s odabranim slikovnicama, posebice onima koje su djeca odabirala za tematsku proslavu svojih rođendana.

Ostale aktualnosti….

Upisi u ped. god. 2024./ 2025.

Upisi u ped. god. 2024./ 2025.

Poštovani roditelji/ staratelji, UPISI za ped. god. 2024./2025. u DV Baltazar su u tijeku! Dokumentaciju za prijavu možete predati po dogovoru. Možete se javiti na e-mail vrtića vrtic.baltazar@gmail.com ili telefonom na 091/240-0017 . Nakon prijave, vrtić će vas...

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Nema vrijednijeg dara za Božić, od onog koji je učinjen srcem i dušom.Nijedan božićni dar ne može se usporediti s čarobnim osjećajem koji pruža snažan i iskren zagrljaj.Ako ne znate što dati svojim voljenima za Božić, dajte im ljubav. Blagoslovljen i sretan Božić žele...

Dan otvorenih vrata vrtića 06.06.2023.

Pozivamo sve zainteresirane da posjete naš vrtić i uvjere se zašto i kako se vodimo vizijom “Samo najbolje je dovoljno dobro za dijete”! Odlična prilika da zajedno s vašim mališanima upoznate naše prostore i funkcioniranje. Dan otvorenih vrata održat će se u utorak,...