Jesen u Medvjedićima, starijoj jasličkoj skupini

by | stu 16, 2022 | Medvjedići video, Opći video zapisi, Vijesti

Poštovani roditelji,

dijelimo s vama video-zapise proteklog jesenskog razdoblja (rujan-prosinac 2022.) u starijoj jasličkoj skupini Medvjedići.

U pripremi aktivnosti i videa sudjelovale: odgojiteljice Ana Gabud, Anita Gojanović, Ivana Brkić, Chiara Španić, ravnateljica Marija Pintar te pedagoginja Tea Resanović

Ostale aktualnosti….

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Nema vrijednijeg dara za Božić, od onog koji je učinjen srcem i dušom.Nijedan božićni dar ne može se usporediti s čarobnim osjećajem koji pruža snažan i iskren zagrljaj.Ako ne znate što dati svojim voljenima za Božić, dajte im ljubav. Blagoslovljen i sretan Božić žele...

Dan otvorenih vrata vrtića 06.06.2023.

Pozivamo sve zainteresirane da posjete naš vrtić i uvjere se zašto i kako se vodimo vizijom “Samo najbolje je dovoljno dobro za dijete”! Odlična prilika da zajedno s vašim mališanima upoznate naše prostore i funkcioniranje. Dan otvorenih vrata održat će se u utorak,...