Jesen u mlađoj jasličkoj skupini “Vjeverice”

by | pro 9, 2022 | Opći video zapisi, Vijesti, Vjeverice video

Razdoblje: rujan-studeni 2022.

U izradi videa sudjelovale: odgojiteljice Nada Baranašić, Ivana Tušek, uz podršku trećih odgojiteljica Ivane Brkić i Chiare Španić, pedagoginje Tee Resanović i ravnateljice Marije Pintar

Ostale aktualnosti….

Upisi u ped. god. 2024./ 2025.

Upisi u ped. god. 2024./ 2025.

Poštovani roditelji/ staratelji, UPISI za ped. god. 2024./2025. u DV Baltazar su u tijeku! Dokumentaciju za prijavu možete predati po dogovoru. Možete se javiti na e-mail vrtića vrtic.baltazar@gmail.com ili telefonom na 091/240-0017 . Nakon prijave, vrtić će vas...

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Nema vrijednijeg dara za Božić, od onog koji je učinjen srcem i dušom.Nijedan božićni dar ne može se usporediti s čarobnim osjećajem koji pruža snažan i iskren zagrljaj.Ako ne znate što dati svojim voljenima za Božić, dajte im ljubav. Blagoslovljen i sretan Božić žele...