Jesen u mlađoj jasličkoj skupini “Vjeverice”

by | pro 9, 2022 | Opći video zapisi, Vijesti, Vjeverice video

Razdoblje: rujan-studeni 2022.

U izradi videa sudjelovale: odgojiteljice Nada Baranašić, Ivana Tušek, uz podršku trećih odgojiteljica Ivane Brkić i Chiare Španić, pedagoginje Tee Resanović i ravnateljice Marije Pintar

Ostale aktualnosti….

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Nema vrijednijeg dara za Božić, od onog koji je učinjen srcem i dušom.Nijedan božićni dar ne može se usporediti s čarobnim osjećajem koji pruža snažan i iskren zagrljaj.Ako ne znate što dati svojim voljenima za Božić, dajte im ljubav. Blagoslovljen i sretan Božić žele...

Dan otvorenih vrata vrtića 06.06.2023.

Pozivamo sve zainteresirane da posjete naš vrtić i uvjere se zašto i kako se vodimo vizijom “Samo najbolje je dovoljno dobro za dijete”! Odlična prilika da zajedno s vašim mališanima upoznate naše prostore i funkcioniranje. Dan otvorenih vrata održat će se u utorak,...