Kazalište “Šareni svijet”

by | ruj 25, 2016 | Vijesti

Kazalište “Šareni svijet” svojim dolaskom 23.09.2016. u naš vrtić, ponovno je razveselilo svu djecu.
Djeca su uživala u predstavi “Gdje li raste zdrava hrana, usred polja ili stana”.
Uz pjesmu i ples te interaktivno sudjelovanje djeca su upoznala piramidu zdrave prehrane.

1474617893640  1474618107291

Ostale aktualnosti….

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Nema vrijednijeg dara za Božić, od onog koji je učinjen srcem i dušom.Nijedan božićni dar ne može se usporediti s čarobnim osjećajem koji pruža snažan i iskren zagrljaj.Ako ne znate što dati svojim voljenima za Božić, dajte im ljubav. Blagoslovljen i sretan Božić žele...

Dan otvorenih vrata vrtića 06.06.2023.

Pozivamo sve zainteresirane da posjete naš vrtić i uvjere se zašto i kako se vodimo vizijom “Samo najbolje je dovoljno dobro za dijete”! Odlična prilika da zajedno s vašim mališanima upoznate naše prostore i funkcioniranje. Dan otvorenih vrata održat će se u utorak,...