Ljetne aktivnosti u vrtiću

by | srp 24, 2020 | Vijesti

Kako smo bili vrijedni,
kako nismo bili žedni
i kako volimo biti zaposleni
možete vidjeti u prilogu video materijala.
Video 1: Igre na terasi jasličke djece

Video 2: Likovno-svaralačke aktivnosti vrtićke djece 

Video 3: Motoričko-spoznajni izazovi na vrtićkom igralištu 

Ostale aktualnosti….

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Nema vrijednijeg dara za Božić, od onog koji je učinjen srcem i dušom.Nijedan božićni dar ne može se usporediti s čarobnim osjećajem koji pruža snažan i iskren zagrljaj.Ako ne znate što dati svojim voljenima za Božić, dajte im ljubav. Blagoslovljen i sretan Božić žele...

Dan otvorenih vrata vrtića 06.06.2023.

Pozivamo sve zainteresirane da posjete naš vrtić i uvjere se zašto i kako se vodimo vizijom “Samo najbolje je dovoljno dobro za dijete”! Odlična prilika da zajedno s vašim mališanima upoznate naše prostore i funkcioniranje. Dan otvorenih vrata održat će se u utorak,...