Ljetne aktivnosti u vrtiću

by | srp 24, 2020 | Vijesti

Kako smo bili vrijedni,
kako nismo bili žedni
i kako volimo biti zaposleni
možete vidjeti u prilogu video materijala.
Video 1: Igre na terasi jasličke djece

Video 2: Likovno-svaralačke aktivnosti vrtićke djece 

Video 3: Motoričko-spoznajni izazovi na vrtićkom igralištu 

Ostale aktualnosti….

Protokol postupanja za roditelje

Protokol postupanja za roditelje

Poštovani roditelji, Molimo vas za pridržavanje važećih mjera HZJZ. U vrtić ulazi samo 1 roditelj i dijete, koji moraju biti ZDRAVI. Obavezna DEZINFEKCIJA potplata (otirač sa strelicom) i ruku. Obavezno nošenje MASKE za roditelje i održavanje distance od 1,5 m unutar...

Baltazar atelje

Baltazar atelje

Naše prostrano dvorište postalo je poticajno platno za dječje maštovito izražavanje i stvaralaštvo.  Odgojiteljice vrtićkih skupina pripremile su djeci “Baltazar atelje” gdje su djeca mogla crtati i slikati na razne načine (kistovima, raditi otiske, špricati boju,...