Mađioničar Japa u Baltazaru

by | velj 21, 2017 | Vijesti

U četvrtak 16. veljače 2017. posjetio nas je mađioničar Japa i razveselio mnogobrojnim mađioničarskim trikovima i komičnom magijom. Sa svojim zanimljivim rekvizitima djeci je pokazao razne trikove, stvorio veselu atmosferu i druženje prepuno dječjeg smijeha i razigranosti.

Djeci se posebno svidjelo što su trikovi bili interaktivni, pa su i sama djeca sudjelovala u njihovom izvođenju. Svojim trikovima mađioničar Japa oduševio je i naše odgojiteljice, koje su pohvalile zabavni program i odgojno-obrazovne elemente u njemu. Uz mađioničara Japu bio je tu i klaun Balonko koji je izradio razne figure od balona i poklonio ih svakom djetetu.

           IMG-20170217-WA0003   IMG-20170217-WA0005   IMG-20170217-WA0011

                                     IMG-20170217-WA0001

Ostale aktualnosti….

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Nema vrijednijeg dara za Božić, od onog koji je učinjen srcem i dušom.Nijedan božićni dar ne može se usporediti s čarobnim osjećajem koji pruža snažan i iskren zagrljaj.Ako ne znate što dati svojim voljenima za Božić, dajte im ljubav. Blagoslovljen i sretan Božić žele...

Dan otvorenih vrata vrtića 06.06.2023.

Pozivamo sve zainteresirane da posjete naš vrtić i uvjere se zašto i kako se vodimo vizijom “Samo najbolje je dovoljno dobro za dijete”! Odlična prilika da zajedno s vašim mališanima upoznate naše prostore i funkcioniranje. Dan otvorenih vrata održat će se u utorak,...