Mađioničar Japa u Baltazaru

by | velj 21, 2017 | Vijesti

U četvrtak 16. veljače 2017. posjetio nas je mađioničar Japa i razveselio mnogobrojnim mađioničarskim trikovima i komičnom magijom. Sa svojim zanimljivim rekvizitima djeci je pokazao razne trikove, stvorio veselu atmosferu i druženje prepuno dječjeg smijeha i razigranosti.

Djeci se posebno svidjelo što su trikovi bili interaktivni, pa su i sama djeca sudjelovala u njihovom izvođenju. Svojim trikovima mađioničar Japa oduševio je i naše odgojiteljice, koje su pohvalile zabavni program i odgojno-obrazovne elemente u njemu. Uz mađioničara Japu bio je tu i klaun Balonko koji je izradio razne figure od balona i poklonio ih svakom djetetu.

           IMG-20170217-WA0003   IMG-20170217-WA0005   IMG-20170217-WA0011

                                     IMG-20170217-WA0001

Ostale aktualnosti….

Izrada vafla sa servirkom Sanjom, 2022.

Izrada vafla sa servirkom Sanjom, 2022.

Hvala teti Sanji iz kuhinje na uspješnoj prezentaciji, izradi te motivaciji djece na sudjelovanje i degustiranje vafla. Raduje nas da u vrtiću njegujemo atmosferu međusobnog uvažavanja, podrške i razmjene iskustava. U organizaciji aktivnosti sudjelovale odgojiteljice...

Izrada vafla s tetom Jadrankom iz kuhinje, 2022.

Izrada vafla s tetom Jadrankom iz kuhinje, 2022.

Hvala teti Jadranki iz kuhinje na uspješnoj prezentaciji, izradi te motivaciji djece na sudjelovanje i degustiranje. Raduje nas da u vrtiću njegujemo atmosferu međusobnog uvažavanja, podrške i razmjene iskustava. U organizaciji aktivnosti sudjelovale odgojiteljice...