Obavijest o održavanju božićne priredbe

by | pro 10, 2015 | Vijesti

U srijedu 16.12.2015. održat će se božićna priredba u dvorani Narodnog sveučilišta Sesvete s početkom u 17:30 h
Veselimo se zajedničkom druženju te glumi, plesu i pjevanju naše djece iz vrtićkih skupina.

IMG_20151208_094917

Ostale aktualnosti….

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Nema vrijednijeg dara za Božić, od onog koji je učinjen srcem i dušom.Nijedan božićni dar ne može se usporediti s čarobnim osjećajem koji pruža snažan i iskren zagrljaj.Ako ne znate što dati svojim voljenima za Božić, dajte im ljubav. Blagoslovljen i sretan Božić žele...

Dan otvorenih vrata vrtića 06.06.2023.

Pozivamo sve zainteresirane da posjete naš vrtić i uvjere se zašto i kako se vodimo vizijom “Samo najbolje je dovoljno dobro za dijete”! Odlična prilika da zajedno s vašim mališanima upoznate naše prostore i funkcioniranje. Dan otvorenih vrata održat će se u utorak,...