Predstava iznenađenja s roditeljima za Zebrice

by | pro 9, 2022 | Opći video zapisi, Vijesti, Zebrice Video

Predstava iznenađenja sa štapnim lutkama s temom “Ljubav” koju izvode majke neke djece iz skupine, a da djeca to nisu znala…

Pogledajte koliko je to bilo emotivno, povezujuće i poticajno za sve uključene!

Hvala našim kreativnim odgojiteljicama Simoni Kulaš i Valentini Sesvečan, svom osoblju na podršci te ponajviše majkama koje su se sa srcem i dušom uključile u predloženu aktivnost!

Hvala na ovoj dirljivoj suradnji koja djeci znači sve!

Podrška za izradu videa: pedagoginja Tea Resanović

Ostale aktualnosti….

Dan otvorenih vrata vrtića- srijeda 12.6.2024.

Pozivamo sve zainteresirane da posjete naš vrtić, razgledaju naše prostore i steknu uvid u naš način rada. Dan otvorenih vrata održat će se u srijedu, 12.6.2024., od 9-11 sati na lokaciji Dječjeg vrtića Baltazar: Don Frane Bulića 23a, Popovec, 10360 Sesvete. Dođite i,...

Upisi u ped. god. 2024./ 2025.

Upisi u ped. god. 2024./ 2025.

Poštovani roditelji/ staratelji, UPISI za ped. god. 2024./2025. u DV Baltazar su u tijeku! Dokumentaciju za prijavu možete predati po dogovoru. Možete se javiti na e-mail vrtića vrtic.baltazar@gmail.com ili telefonom na 091/240-0017 . Nakon prijave, vrtić će vas...