Predstava iznenađenja s roditeljima za Zebrice

by | pro 9, 2022 | Opći video zapisi, Vijesti, Zebrice Video

Predstava iznenađenja sa štapnim lutkama s temom “Ljubav” koju izvode majke neke djece iz skupine, a da djeca to nisu znala…

Pogledajte koliko je to bilo emotivno, povezujuće i poticajno za sve uključene!

Hvala našim kreativnim odgojiteljicama Simoni Kulaš i Valentini Sesvečan, svom osoblju na podršci te ponajviše majkama koje su se sa srcem i dušom uključile u predloženu aktivnost!

Hvala na ovoj dirljivoj suradnji koja djeci znači sve!

Podrška za izradu videa: pedagoginja Tea Resanović

Ostale aktualnosti….

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Nema vrijednijeg dara za Božić, od onog koji je učinjen srcem i dušom.Nijedan božićni dar ne može se usporediti s čarobnim osjećajem koji pruža snažan i iskren zagrljaj.Ako ne znate što dati svojim voljenima za Božić, dajte im ljubav. Blagoslovljen i sretan Božić žele...

Dan otvorenih vrata vrtića 06.06.2023.

Pozivamo sve zainteresirane da posjete naš vrtić i uvjere se zašto i kako se vodimo vizijom “Samo najbolje je dovoljno dobro za dijete”! Odlična prilika da zajedno s vašim mališanima upoznate naše prostore i funkcioniranje. Dan otvorenih vrata održat će se u utorak,...