Predstava Šarenog svijeta 21.09.2017.

by | ruj 27, 2017 | Vijesti

U četvrtak (21.09.2017.) u našem je vrtiću odigrana zabavno-glazbena predstava “Hrvatskom u trenutku svakom, avionom, brodom, vlakom”.
U ovoj poučnoj predstavi, koja govori o različitim prometnim sredstvima, uživala su djeca vrtićkih skupina.
Kao i uvijek “Šareni svijet” se pobrinuo da djeca aktivno sudjeluju u predstavi kroz razgovor, pjesmu i ples!

 

IMG_9122  IMG_9120  IMG_9118

IMG_9125

Ostale aktualnosti….

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Nema vrijednijeg dara za Božić, od onog koji je učinjen srcem i dušom.Nijedan božićni dar ne može se usporediti s čarobnim osjećajem koji pruža snažan i iskren zagrljaj.Ako ne znate što dati svojim voljenima za Božić, dajte im ljubav. Blagoslovljen i sretan Božić žele...

Dan otvorenih vrata vrtića 06.06.2023.

Pozivamo sve zainteresirane da posjete naš vrtić i uvjere se zašto i kako se vodimo vizijom “Samo najbolje je dovoljno dobro za dijete”! Odlična prilika da zajedno s vašim mališanima upoznate naše prostore i funkcioniranje. Dan otvorenih vrata održat će se u utorak,...