Predstavljanje našeg autentičnog dijela prakse na Danima predškolskog odgoja – “Rastemo zajedno”

by | tra 16, 2018 | Vijesti

Na stručnom skupu na Učiteljkom fakultetu u Čakovcu odgojiteljice Klaudija i Josipa izložile su temu “Razvoj kreativnosti uz medijske sadržaje u odgojnij skupini”, a pedagoginja Tea osvijestila je “Pedagoški autoritet odgojitelja temeljen na uzajamnom povjerenju odgojitelj-dijete i humanistički orijentiranom viđenju djeteta”.

Novi dosezi za sve nas, no tu ne stajemo… uvijek gledamo naprijed!

Hvala cijelom vrtiću na podršci!

 

  

        

Ostale aktualnosti….

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Nema vrijednijeg dara za Božić, od onog koji je učinjen srcem i dušom.Nijedan božićni dar ne može se usporediti s čarobnim osjećajem koji pruža snažan i iskren zagrljaj.Ako ne znate što dati svojim voljenima za Božić, dajte im ljubav. Blagoslovljen i sretan Božić žele...

Dan otvorenih vrata vrtića 06.06.2023.

Pozivamo sve zainteresirane da posjete naš vrtić i uvjere se zašto i kako se vodimo vizijom “Samo najbolje je dovoljno dobro za dijete”! Odlična prilika da zajedno s vašim mališanima upoznate naše prostore i funkcioniranje. Dan otvorenih vrata održat će se u utorak,...