Predstavljanje našeg autentičnog dijela prakse na Danima predškolskog odgoja – “Rastemo zajedno”

by | tra 16, 2018 | Vijesti

Na stručnom skupu na Učiteljkom fakultetu u Čakovcu odgojiteljice Klaudija i Josipa izložile su temu “Razvoj kreativnosti uz medijske sadržaje u odgojnij skupini”, a pedagoginja Tea osvijestila je “Pedagoški autoritet odgojitelja temeljen na uzajamnom povjerenju odgojitelj-dijete i humanistički orijentiranom viđenju djeteta”.

Novi dosezi za sve nas, no tu ne stajemo… uvijek gledamo naprijed!

Hvala cijelom vrtiću na podršci!

 

  

        

Ostale aktualnosti….

Izrada vafla sa servirkom Sanjom, 2022.

Izrada vafla sa servirkom Sanjom, 2022.

Hvala teti Sanji iz kuhinje na uspješnoj prezentaciji, izradi te motivaciji djece na sudjelovanje i degustiranje vafla. Raduje nas da u vrtiću njegujemo atmosferu međusobnog uvažavanja, podrške i razmjene iskustava. U organizaciji aktivnosti sudjelovale odgojiteljice...

Izrada vafla s tetom Jadrankom iz kuhinje, 2022.

Izrada vafla s tetom Jadrankom iz kuhinje, 2022.

Hvala teti Jadranki iz kuhinje na uspješnoj prezentaciji, izradi te motivaciji djece na sudjelovanje i degustiranje. Raduje nas da u vrtiću njegujemo atmosferu međusobnog uvažavanja, podrške i razmjene iskustava. U organizaciji aktivnosti sudjelovale odgojiteljice...