Predstavljanje našeg autentičnog dijela prakse na Danima predškolskog odgoja – “Rastemo zajedno”

by | tra 16, 2018 | Vijesti

Na stručnom skupu na Učiteljkom fakultetu u Čakovcu odgojiteljice Klaudija i Josipa izložile su temu “Razvoj kreativnosti uz medijske sadržaje u odgojnij skupini”, a pedagoginja Tea osvijestila je “Pedagoški autoritet odgojitelja temeljen na uzajamnom povjerenju odgojitelj-dijete i humanistički orijentiranom viđenju djeteta”.

Novi dosezi za sve nas, no tu ne stajemo… uvijek gledamo naprijed!

Hvala cijelom vrtiću na podršci!

 

  

        

Ostale aktualnosti….

Dan otvorenih vrata vrtića 06.06.2023.

Pozivamo sve zainteresirane da posjete naš vrtić i uvjere se zašto i kako se vodimo vizijom “Samo najbolje je dovoljno dobro za dijete”! Odlična prilika da zajedno s vašim mališanima upoznate naše prostore i funkcioniranje. Dan otvorenih vrata održat će se u utorak,...

Upisi su u tijeku za ped. god. 2023./2024.!

Upisi su u tijeku za ped. god. 2023./2024.!

Poštovani roditelji / staratelji , UPISI za ped. god. 2023./2023. u DV Baltazar su u tijeku! Dokumentaciju za upis možete predati u periodu od 02.-12.05.2023. Možete se javiti na e-mail vrtića vrtic.baltazar@gmail.com ili telefonom na 091/240-0017 . Nakon prijave,...