Projekt integracija glazbe i pokreta u skupini Medvjedići

by | lip 13, 2022 | Medvjedići video, Vijesti

Pogledajte kako su Medvjedići učili uz projekt integracije glazbe i pokreta.

Pozadinsku pjesmu videa “Taši taši taši” uglazbila je i izvela odgojiteljica skupine  Anita Gojanović. Medvjedići su uz pjesmu učili o svakodnevnim navikama, samostalnosti, unaprjeđivali svoje motoričke i glazbene kompetencije te cjelokupni razvoj.

U izradi videa sudjelovale su: Anita Gojanović, odgojiteljica, Ivana Brkić, odgojiteljica, Tea Resanović, pedagoginja i Marija Pintar, ravnateljica

Ostale aktualnosti….

Dan otvorenih vrata vrtića 06.06.2023.

Pozivamo sve zainteresirane da posjete naš vrtić i uvjere se zašto i kako se vodimo vizijom “Samo najbolje je dovoljno dobro za dijete”! Odlična prilika da zajedno s vašim mališanima upoznate naše prostore i funkcioniranje. Dan otvorenih vrata održat će se u utorak,...

Upisi su u tijeku za ped. god. 2023./2024.!

Upisi su u tijeku za ped. god. 2023./2024.!

Poštovani roditelji / staratelji , UPISI za ped. god. 2023./2023. u DV Baltazar su u tijeku! Dokumentaciju za upis možete predati u periodu od 02.-12.05.2023. Možete se javiti na e-mail vrtića vrtic.baltazar@gmail.com ili telefonom na 091/240-0017 . Nakon prijave,...