Projekt integracija glazbe i pokreta u skupini Medvjedići

by | lip 13, 2022 | Medvjedići video, Vijesti

Pogledajte kako su Medvjedići učili uz projekt integracije glazbe i pokreta.

Pozadinsku pjesmu videa “Taši taši taši” uglazbila je i izvela odgojiteljica skupine  Anita Gojanović. Medvjedići su uz pjesmu učili o svakodnevnim navikama, samostalnosti, unaprjeđivali svoje motoričke i glazbene kompetencije te cjelokupni razvoj.

U izradi videa sudjelovale su: Anita Gojanović, odgojiteljica, Ivana Brkić, odgojiteljica, Tea Resanović, pedagoginja i Marija Pintar, ravnateljica

Ostale aktualnosti….

Izrada vafla sa servirkom Sanjom, 2022.

Izrada vafla sa servirkom Sanjom, 2022.

Hvala teti Sanji iz kuhinje na uspješnoj prezentaciji, izradi te motivaciji djece na sudjelovanje i degustiranje vafla. Raduje nas da u vrtiću njegujemo atmosferu međusobnog uvažavanja, podrške i razmjene iskustava. U organizaciji aktivnosti sudjelovale odgojiteljice...

Izrada vafla s tetom Jadrankom iz kuhinje, 2022.

Izrada vafla s tetom Jadrankom iz kuhinje, 2022.

Hvala teti Jadranki iz kuhinje na uspješnoj prezentaciji, izradi te motivaciji djece na sudjelovanje i degustiranje. Raduje nas da u vrtiću njegujemo atmosferu međusobnog uvažavanja, podrške i razmjene iskustava. U organizaciji aktivnosti sudjelovale odgojiteljice...