Projekt integracija glazbe i pokreta u skupini Medvjedići

by | lip 13, 2022 | Medvjedići video, Vijesti

Pogledajte kako su Medvjedići učili uz projekt integracije glazbe i pokreta.

Pozadinsku pjesmu videa “Taši taši taši” uglazbila je i izvela odgojiteljica skupine  Anita Gojanović. Medvjedići su uz pjesmu učili o svakodnevnim navikama, samostalnosti, unaprjeđivali svoje motoričke i glazbene kompetencije te cjelokupni razvoj.

U izradi videa sudjelovale su: Anita Gojanović, odgojiteljica, Ivana Brkić, odgojiteljica, Tea Resanović, pedagoginja i Marija Pintar, ravnateljica

Ostale aktualnosti….

Projekt sport u skupini Tigrići

Projekt sport u skupini Tigrići

Pogledajte dio aktivnosti koje su osmišljavali i provodili Tigrići tijekom pedagoške godine 2021./2022. Cilj projekta je osvještavanje važnosti kretanja, zdravlja i psihomotoričkog razvoja djece. U izradi videa sudjelovale su: odgojiteljice Nada Baranašić, Klaudija...

Dan otvorenih vrata vrtića

Dan otvorenih vrata vrtića

Pozivamo sve zainteresirane da posjete naš vrtić i uvjere se zašto i kako se vodimo vizijom "Samo najbolje je dovoljno dobro za dijete"! Odlična prilika da zajedno s vašim mališanima upoznate naše prostore i funkcioniranje. Dan otvorenih vrata održat će se u četvrtak,...