Projekt “Integracija glazbe i pokreta”

by | velj 1, 2022 | Medvjedići video, Opći video zapisi, Vijesti

Pripremile: odgojiteljice Anita Gojanović, Ivana Brkić, Chiara Španić, ravnateljica Marija Pintar i pedagoginja Tea Resanović

Pjesmu osmislila i izvodi: Anita Gojanović

Ostale aktualnosti….

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Nema vrijednijeg dara za Božić, od onog koji je učinjen srcem i dušom.Nijedan božićni dar ne može se usporediti s čarobnim osjećajem koji pruža snažan i iskren zagrljaj.Ako ne znate što dati svojim voljenima za Božić, dajte im ljubav. Blagoslovljen i sretan Božić žele...

Dan otvorenih vrata vrtića 06.06.2023.

Pozivamo sve zainteresirane da posjete naš vrtić i uvjere se zašto i kako se vodimo vizijom “Samo najbolje je dovoljno dobro za dijete”! Odlična prilika da zajedno s vašim mališanima upoznate naše prostore i funkcioniranje. Dan otvorenih vrata održat će se u utorak,...