Projekt sport u skupini Tigrići

by | lip 13, 2022 | Tigrići Video, Vijesti

Pogledajte dio aktivnosti koje su osmišljavali i provodili Tigrići tijekom pedagoške godine 2021./2022.

Cilj projekta je osvještavanje važnosti kretanja, zdravlja i psihomotoričkog razvoja djece.

U izradi videa sudjelovale su: odgojiteljice Nada Baranašić, Klaudija Ešegović, ravnateljica Marija Pintar i pedagoginja Tea Resanović

Ostale aktualnosti….

Izrada vafla sa servirkom Sanjom, 2022.

Izrada vafla sa servirkom Sanjom, 2022.

Hvala teti Sanji iz kuhinje na uspješnoj prezentaciji, izradi te motivaciji djece na sudjelovanje i degustiranje vafla. Raduje nas da u vrtiću njegujemo atmosferu međusobnog uvažavanja, podrške i razmjene iskustava. U organizaciji aktivnosti sudjelovale odgojiteljice...

Izrada vafla s tetom Jadrankom iz kuhinje, 2022.

Izrada vafla s tetom Jadrankom iz kuhinje, 2022.

Hvala teti Jadranki iz kuhinje na uspješnoj prezentaciji, izradi te motivaciji djece na sudjelovanje i degustiranje. Raduje nas da u vrtiću njegujemo atmosferu međusobnog uvažavanja, podrške i razmjene iskustava. U organizaciji aktivnosti sudjelovale odgojiteljice...