Projekt sport u skupini Tigrići

by | lip 13, 2022 | Tigrići Video, Vijesti

Pogledajte dio aktivnosti koje su osmišljavali i provodili Tigrići tijekom pedagoške godine 2021./2022.

Cilj projekta je osvještavanje važnosti kretanja, zdravlja i psihomotoričkog razvoja djece.

U izradi videa sudjelovale su: odgojiteljice Nada Baranašić, Klaudija Ešegović, ravnateljica Marija Pintar i pedagoginja Tea Resanović

Ostale aktualnosti….

Projekt integracija glazbe i pokreta u skupini Medvjedići

Projekt integracija glazbe i pokreta u skupini Medvjedići

Pogledajte kako su Medvjedići učili uz projekt integracije glazbe i pokreta. Pozadinsku pjesmu videa "Taši taši taši" uglazbila je i izvela odgojiteljica skupine  Anita Gojanović. Medvjedići su uz pjesmu učili o svakodnevnim navikama, samostalnosti, unaprjeđivali...

Dan otvorenih vrata vrtića

Dan otvorenih vrata vrtića

Pozivamo sve zainteresirane da posjete naš vrtić i uvjere se zašto i kako se vodimo vizijom "Samo najbolje je dovoljno dobro za dijete"! Odlična prilika da zajedno s vašim mališanima upoznate naše prostore i funkcioniranje. Dan otvorenih vrata održat će se u četvrtak,...