Prometni odgoj kroz igru

by | tra 27, 2018 | Vijesti

Poštovani roditelji,

jedno od područja u kojem želimo djecu što više osamostaliti i usmjeriti za svakodnevno funkcioniranje jest svijest o prometnim pravilima, usvajanje prometne kulture ponašanja te sigurnost djece u prometu.

               

U narednom periodu s djecom ćemo prorađivati navedenu tematiku na simuliranom poligonu, ali i u prometnim situacijama u šetnji izvan vrtića.

Pozivamo i vas da o tome razgovarate s djecom te stavljate pred njih iskustvene izazove.

Zahvaljujemo na suradnji.

Baltazar tim

Ostale aktualnosti….

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Nema vrijednijeg dara za Božić, od onog koji je učinjen srcem i dušom.Nijedan božićni dar ne može se usporediti s čarobnim osjećajem koji pruža snažan i iskren zagrljaj.Ako ne znate što dati svojim voljenima za Božić, dajte im ljubav. Blagoslovljen i sretan Božić žele...

Dan otvorenih vrata vrtića 06.06.2023.

Pozivamo sve zainteresirane da posjete naš vrtić i uvjere se zašto i kako se vodimo vizijom “Samo najbolje je dovoljno dobro za dijete”! Odlična prilika da zajedno s vašim mališanima upoznate naše prostore i funkcioniranje. Dan otvorenih vrata održat će se u utorak,...