Prometni odgoj kroz igru

by | tra 27, 2018 | Vijesti

Poštovani roditelji,

jedno od područja u kojem želimo djecu što više osamostaliti i usmjeriti za svakodnevno funkcioniranje jest svijest o prometnim pravilima, usvajanje prometne kulture ponašanja te sigurnost djece u prometu.

               

U narednom periodu s djecom ćemo prorađivati navedenu tematiku na simuliranom poligonu, ali i u prometnim situacijama u šetnji izvan vrtića.

Pozivamo i vas da o tome razgovarate s djecom te stavljate pred njih iskustvene izazove.

Zahvaljujemo na suradnji.

Baltazar tim

Ostale aktualnosti….

Dan otvorenih vrata vrtića 06.06.2023.

Pozivamo sve zainteresirane da posjete naš vrtić i uvjere se zašto i kako se vodimo vizijom “Samo najbolje je dovoljno dobro za dijete”! Odlična prilika da zajedno s vašim mališanima upoznate naše prostore i funkcioniranje. Dan otvorenih vrata održat će se u utorak,...

Upisi su u tijeku za ped. god. 2023./2024.!

Upisi su u tijeku za ped. god. 2023./2024.!

Poštovani roditelji / staratelji , UPISI za ped. god. 2023./2023. u DV Baltazar su u tijeku! Dokumentaciju za upis možete predati u periodu od 02.-12.05.2023. Možete se javiti na e-mail vrtića vrtic.baltazar@gmail.com ili telefonom na 091/240-0017 . Nakon prijave,...