Proslavite s nama 10 godina vrtića!

by | pro 14, 2016 | Vijesti

Pozivamo Vas na:
  • Dan otvorenih vrata vrtića

16.12.2016. od 9 do 11h

Don Frane Bulića 23a, Popovec

 

  • Božićnu priredbu

20.12.2016. u 17h

Narodno sveučilište Sesvete

Trg D.Domjanića 6, Sesvete

 

Čast nam je podijeliti s Vama naše dugogodišnje iskustvo!
Veselimo se zajedničkom druženju i daljnjoj suradnji!

Ostale aktualnosti….

Izrada vafla sa servirkom Sanjom, 2022.

Izrada vafla sa servirkom Sanjom, 2022.

Hvala teti Sanji iz kuhinje na uspješnoj prezentaciji, izradi te motivaciji djece na sudjelovanje i degustiranje vafla. Raduje nas da u vrtiću njegujemo atmosferu međusobnog uvažavanja, podrške i razmjene iskustava. U organizaciji aktivnosti sudjelovale odgojiteljice...

Izrada vafla s tetom Jadrankom iz kuhinje, 2022.

Izrada vafla s tetom Jadrankom iz kuhinje, 2022.

Hvala teti Jadranki iz kuhinje na uspješnoj prezentaciji, izradi te motivaciji djece na sudjelovanje i degustiranje. Raduje nas da u vrtiću njegujemo atmosferu međusobnog uvažavanja, podrške i razmjene iskustava. U organizaciji aktivnosti sudjelovale odgojiteljice...