Proslavite s nama 10 godina vrtića!

by | pro 14, 2016 | Vijesti

Pozivamo Vas na:
  • Dan otvorenih vrata vrtića

16.12.2016. od 9 do 11h

Don Frane Bulića 23a, Popovec

 

  • Božićnu priredbu

20.12.2016. u 17h

Narodno sveučilište Sesvete

Trg D.Domjanića 6, Sesvete

 

Čast nam je podijeliti s Vama naše dugogodišnje iskustvo!
Veselimo se zajedničkom druženju i daljnjoj suradnji!

Ostale aktualnosti….

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Nema vrijednijeg dara za Božić, od onog koji je učinjen srcem i dušom.Nijedan božićni dar ne može se usporediti s čarobnim osjećajem koji pruža snažan i iskren zagrljaj.Ako ne znate što dati svojim voljenima za Božić, dajte im ljubav. Blagoslovljen i sretan Božić žele...

Dan otvorenih vrata vrtića 06.06.2023.

Pozivamo sve zainteresirane da posjete naš vrtić i uvjere se zašto i kako se vodimo vizijom “Samo najbolje je dovoljno dobro za dijete”! Odlična prilika da zajedno s vašim mališanima upoznate naše prostore i funkcioniranje. Dan otvorenih vrata održat će se u utorak,...