Radionica “Edukacijom do zdravlja zubi”

by | stu 30, 2018 | Vijesti

U petak 30.11. vrtićke skupine imale su priliku sudjelovati u edukativnoj radionici “Edukacijom do zdrvalja zubi” u suradnji s Udrugom za zaštitu zdravlja žena.

   

Edukativna radionica započela je prikazom crtanog filma o „Gricu i Grecu”. Nakon toga su djeca interaktivno razgovarala o tome tko je do sada posjetio stomatologa te koliko se često trebaju prati zubi. Djeca su naučila kako pravilno prati zube te da se četkice trebaju mijenjati najmanje tri puta godišnje.

    

Djeca su uz pomoć lutaka i modela zuba vježbali kako pravilno četkati zube.
Na kraju radionice djeca su dobila CD s nastavkom crtanog filma i brošure za roditelje.

Bilo je veselo i edukativno!

Ostale aktualnosti….

Izrada vafla sa servirkom Sanjom, 2022.

Izrada vafla sa servirkom Sanjom, 2022.

Hvala teti Sanji iz kuhinje na uspješnoj prezentaciji, izradi te motivaciji djece na sudjelovanje i degustiranje vafla. Raduje nas da u vrtiću njegujemo atmosferu međusobnog uvažavanja, podrške i razmjene iskustava. U organizaciji aktivnosti sudjelovale odgojiteljice...

Izrada vafla s tetom Jadrankom iz kuhinje, 2022.

Izrada vafla s tetom Jadrankom iz kuhinje, 2022.

Hvala teti Jadranki iz kuhinje na uspješnoj prezentaciji, izradi te motivaciji djece na sudjelovanje i degustiranje. Raduje nas da u vrtiću njegujemo atmosferu međusobnog uvažavanja, podrške i razmjene iskustava. U organizaciji aktivnosti sudjelovale odgojiteljice...