Radionica “Edukacijom do zdravlja zubi”

by | stu 30, 2018 | Vijesti

U petak 30.11. vrtićke skupine imale su priliku sudjelovati u edukativnoj radionici “Edukacijom do zdrvalja zubi” u suradnji s Udrugom za zaštitu zdravlja žena.

   

Edukativna radionica započela je prikazom crtanog filma o „Gricu i Grecu”. Nakon toga su djeca interaktivno razgovarala o tome tko je do sada posjetio stomatologa te koliko se često trebaju prati zubi. Djeca su naučila kako pravilno prati zube te da se četkice trebaju mijenjati najmanje tri puta godišnje.

    

Djeca su uz pomoć lutaka i modela zuba vježbali kako pravilno četkati zube.
Na kraju radionice djeca su dobila CD s nastavkom crtanog filma i brošure za roditelje.

Bilo je veselo i edukativno!

Ostale aktualnosti….

Upisi u ped. god. 2024./ 2025.

Upisi u ped. god. 2024./ 2025.

Poštovani roditelji/ staratelji, UPISI za ped. god. 2024./2025. u DV Baltazar su u tijeku! Dokumentaciju za prijavu možete predati po dogovoru. Možete se javiti na e-mail vrtića vrtic.baltazar@gmail.com ili telefonom na 091/240-0017 . Nakon prijave, vrtić će vas...

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Nema vrijednijeg dara za Božić, od onog koji je učinjen srcem i dušom.Nijedan božićni dar ne može se usporediti s čarobnim osjećajem koji pruža snažan i iskren zagrljaj.Ako ne znate što dati svojim voljenima za Božić, dajte im ljubav. Blagoslovljen i sretan Božić žele...