Radionica “Edukacijom do zdravlja zubi”

by | stu 30, 2018 | Vijesti

U petak 30.11. vrtićke skupine imale su priliku sudjelovati u edukativnoj radionici “Edukacijom do zdrvalja zubi” u suradnji s Udrugom za zaštitu zdravlja žena.

   

Edukativna radionica započela je prikazom crtanog filma o „Gricu i Grecu”. Nakon toga su djeca interaktivno razgovarala o tome tko je do sada posjetio stomatologa te koliko se često trebaju prati zubi. Djeca su naučila kako pravilno prati zube te da se četkice trebaju mijenjati najmanje tri puta godišnje.

    

Djeca su uz pomoć lutaka i modela zuba vježbali kako pravilno četkati zube.
Na kraju radionice djeca su dobila CD s nastavkom crtanog filma i brošure za roditelje.

Bilo je veselo i edukativno!

Ostale aktualnosti….

Dan otvorenih vrata vrtića 06.06.2023.

Pozivamo sve zainteresirane da posjete naš vrtić i uvjere se zašto i kako se vodimo vizijom “Samo najbolje je dovoljno dobro za dijete”! Odlična prilika da zajedno s vašim mališanima upoznate naše prostore i funkcioniranje. Dan otvorenih vrata održat će se u utorak,...

Upisi su u tijeku za ped. god. 2023./2024.!

Upisi su u tijeku za ped. god. 2023./2024.!

Poštovani roditelji / staratelji , UPISI za ped. god. 2023./2023. u DV Baltazar su u tijeku! Dokumentaciju za upis možete predati u periodu od 02.-12.05.2023. Možete se javiti na e-mail vrtića vrtic.baltazar@gmail.com ili telefonom na 091/240-0017 . Nakon prijave,...