Radionica za stručnjake na temu Primjeri dobre prakse boravka na zraku

by | lip 1, 2022 | Opći video zapisi, Vijesti

Dojmovi s radionice uživo za stručnjake u DV Baltazar teško se mogu opisati riječima!
Tema: Primjeri dobre prakse boravka na zraku
Organizator: EduList edukacije
Kad se male ruke slože… nastane prezentacija sa zadovoljnim polaznicima i izlagačima…
Hvala hvala hvala sudionicima i suradnicima!
Najesen nastavljamo s ovom i još 2 teme.
A i dalje su dostupne video-edukacije na edulist.online platformi u vremenu kada vam odgovara.

Pripremile: pedagoginja Tea Resanović, ravnateljica Marija Pintar i odgojiteljica Klaudija Ešegović

Ostale aktualnosti….

Projekt sport u skupini Tigrići

Projekt sport u skupini Tigrići

Pogledajte dio aktivnosti koje su osmišljavali i provodili Tigrići tijekom pedagoške godine 2021./2022. Cilj projekta je osvještavanje važnosti kretanja, zdravlja i psihomotoričkog razvoja djece. U izradi videa sudjelovale su: odgojiteljice Nada Baranašić, Klaudija...

Projekt integracija glazbe i pokreta u skupini Medvjedići

Projekt integracija glazbe i pokreta u skupini Medvjedići

Pogledajte kako su Medvjedići učili uz projekt integracije glazbe i pokreta. Pozadinsku pjesmu videa "Taši taši taši" uglazbila je i izvela odgojiteljica skupine  Anita Gojanović. Medvjedići su uz pjesmu učili o svakodnevnim navikama, samostalnosti, unaprjeđivali...

Dan otvorenih vrata vrtića

Dan otvorenih vrata vrtića

Pozivamo sve zainteresirane da posjete naš vrtić i uvjere se zašto i kako se vodimo vizijom "Samo najbolje je dovoljno dobro za dijete"! Odlična prilika da zajedno s vašim mališanima upoznate naše prostore i funkcioniranje. Dan otvorenih vrata održat će se u četvrtak,...