Radionica za stručnjake na temu Primjeri dobre prakse boravka na zraku

by | lip 1, 2022 | Opći video zapisi, Vijesti

Dojmovi s radionice uživo za stručnjake u DV Baltazar teško se mogu opisati riječima!
Tema: Primjeri dobre prakse boravka na zraku
Organizator: EduList edukacije
Kad se male ruke slože… nastane prezentacija sa zadovoljnim polaznicima i izlagačima…
Hvala hvala hvala sudionicima i suradnicima!
Najesen nastavljamo s ovom i još 2 teme.
A i dalje su dostupne video-edukacije na edulist.online platformi u vremenu kada vam odgovara.

Pripremile: pedagoginja Tea Resanović, ravnateljica Marija Pintar i odgojiteljica Klaudija Ešegović

Ostale aktualnosti….

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Nema vrijednijeg dara za Božić, od onog koji je učinjen srcem i dušom.Nijedan božićni dar ne može se usporediti s čarobnim osjećajem koji pruža snažan i iskren zagrljaj.Ako ne znate što dati svojim voljenima za Božić, dajte im ljubav. Blagoslovljen i sretan Božić žele...

Dan otvorenih vrata vrtića 06.06.2023.

Pozivamo sve zainteresirane da posjete naš vrtić i uvjere se zašto i kako se vodimo vizijom “Samo najbolje je dovoljno dobro za dijete”! Odlična prilika da zajedno s vašim mališanima upoznate naše prostore i funkcioniranje. Dan otvorenih vrata održat će se u utorak,...