Radionica za stručnjake na temu Primjeri dobre prakse boravka na zraku

by | lip 1, 2022 | Opći video zapisi, Vijesti

Dojmovi s radionice uživo za stručnjake u DV Baltazar teško se mogu opisati riječima!
Tema: Primjeri dobre prakse boravka na zraku
Organizator: EduList edukacije
Kad se male ruke slože… nastane prezentacija sa zadovoljnim polaznicima i izlagačima…
Hvala hvala hvala sudionicima i suradnicima!
Najesen nastavljamo s ovom i još 2 teme.
A i dalje su dostupne video-edukacije na edulist.online platformi u vremenu kada vam odgovara.

Pripremile: pedagoginja Tea Resanović, ravnateljica Marija Pintar i odgojiteljica Klaudija Ešegović

Ostale aktualnosti….

Dan otvorenih vrata vrtića- srijeda 12.6.2024.

Pozivamo sve zainteresirane da posjete naš vrtić, razgledaju naše prostore i steknu uvid u naš način rada. Dan otvorenih vrata održat će se u srijedu, 12.6.2024., od 9-11 sati na lokaciji Dječjeg vrtića Baltazar: Don Frane Bulića 23a, Popovec, 10360 Sesvete. Dođite i,...

Upisi u ped. god. 2024./ 2025.

Upisi u ped. god. 2024./ 2025.

Poštovani roditelji/ staratelji, UPISI za ped. god. 2024./2025. u DV Baltazar su u tijeku! Dokumentaciju za prijavu možete predati po dogovoru. Možete se javiti na e-mail vrtića vrtic.baltazar@gmail.com ili telefonom na 091/240-0017 . Nakon prijave, vrtić će vas...