Škola plivanja

by | tra 11, 2017 | Vijesti

I ove godine ostvarili smo uspješnu suradnju sa Sport Educom u organizaciji škole plivanja na Zimskom plivalištu Mladost. Nakon dva tjedna, koliko je škola trajala, djeca iz skupina “Medvjedići” i “Slonići” pokazala su pred roditeljima svoje plivačke vještine. Sva djeca su postigla napredak u odnosu na početno (inicijalno stanje) i dobila diplome za uspomenu.

           IMG_4192    IMG_4263

 

Ostale aktualnosti….

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Nema vrijednijeg dara za Božić, od onog koji je učinjen srcem i dušom.Nijedan božićni dar ne može se usporediti s čarobnim osjećajem koji pruža snažan i iskren zagrljaj.Ako ne znate što dati svojim voljenima za Božić, dajte im ljubav. Blagoslovljen i sretan Božić žele...

Dan otvorenih vrata vrtića 06.06.2023.

Pozivamo sve zainteresirane da posjete naš vrtić i uvjere se zašto i kako se vodimo vizijom “Samo najbolje je dovoljno dobro za dijete”! Odlična prilika da zajedno s vašim mališanima upoznate naše prostore i funkcioniranje. Dan otvorenih vrata održat će se u utorak,...