Škola plivanja

by | tra 11, 2017 | Vijesti

I ove godine ostvarili smo uspješnu suradnju sa Sport Educom u organizaciji škole plivanja na Zimskom plivalištu Mladost. Nakon dva tjedna, koliko je škola trajala, djeca iz skupina “Medvjedići” i “Slonići” pokazala su pred roditeljima svoje plivačke vještine. Sva djeca su postigla napredak u odnosu na početno (inicijalno stanje) i dobila diplome za uspomenu.

           IMG_4192    IMG_4263

 

Ostale aktualnosti….

Izrada vafla sa servirkom Sanjom, 2022.

Izrada vafla sa servirkom Sanjom, 2022.

Hvala teti Sanji iz kuhinje na uspješnoj prezentaciji, izradi te motivaciji djece na sudjelovanje i degustiranje vafla. Raduje nas da u vrtiću njegujemo atmosferu međusobnog uvažavanja, podrške i razmjene iskustava. U organizaciji aktivnosti sudjelovale odgojiteljice...

Izrada vafla s tetom Jadrankom iz kuhinje, 2022.

Izrada vafla s tetom Jadrankom iz kuhinje, 2022.

Hvala teti Jadranki iz kuhinje na uspješnoj prezentaciji, izradi te motivaciji djece na sudjelovanje i degustiranje. Raduje nas da u vrtiću njegujemo atmosferu međusobnog uvažavanja, podrške i razmjene iskustava. U organizaciji aktivnosti sudjelovale odgojiteljice...