Sretan Božić od male glazbene akademije “Baltazar”

by | pro 23, 2022 | Opći video zapisi, Vijesti

Ove godine u vrtiću je krenuo kraći glazbeni program “Mala glazbena akademija” pod vodstvom odgojiteljice Anite Gojanović.

Njihova raspjevana srca pripremila su Božićne pjesme u sljedećim videima.

Želimo da ova radost dopre i u vaša srca!

Blagoslovljen Božić i prosperitetna Nova godina pred nama!

Tim vrtića

Ostale aktualnosti….

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Nema vrijednijeg dara za Božić, od onog koji je učinjen srcem i dušom.Nijedan božićni dar ne može se usporediti s čarobnim osjećajem koji pruža snažan i iskren zagrljaj.Ako ne znate što dati svojim voljenima za Božić, dajte im ljubav. Blagoslovljen i sretan Božić žele...

Dan otvorenih vrata vrtića 06.06.2023.

Pozivamo sve zainteresirane da posjete naš vrtić i uvjere se zašto i kako se vodimo vizijom “Samo najbolje je dovoljno dobro za dijete”! Odlična prilika da zajedno s vašim mališanima upoznate naše prostore i funkcioniranje. Dan otvorenih vrata održat će se u utorak,...