Sretan Božić od Medvjedića! (2022.)

by | pro 21, 2022 | Medvjedići video, Opći video zapisi, Vijesti

Srdačno su spremili za vas

Medvjedići mali, igre i radosti na sav glas!

Veselite se i vi,

budite u trenutku prisutni,

u blagdanske dane

da vam sunce u živote osvane!

Vani bi nam dobro došao i snijeg,

ali nema veze… dovoljan je i od svakodnevice bijeg!

Želimo vam uspješnu i ispunjujuću godinu pred nama,

u zajedništvu, miru, ljubavi, zdravlju i dječjoj igri!

A sada pogledajte prosinački video starije jasličke skupine Medvjedića 🙂

Ostale aktualnosti….

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Nema vrijednijeg dara za Božić, od onog koji je učinjen srcem i dušom.Nijedan božićni dar ne može se usporediti s čarobnim osjećajem koji pruža snažan i iskren zagrljaj.Ako ne znate što dati svojim voljenima za Božić, dajte im ljubav. Blagoslovljen i sretan Božić žele...

Dan otvorenih vrata vrtića 06.06.2023.

Pozivamo sve zainteresirane da posjete naš vrtić i uvjere se zašto i kako se vodimo vizijom “Samo najbolje je dovoljno dobro za dijete”! Odlična prilika da zajedno s vašim mališanima upoznate naše prostore i funkcioniranje. Dan otvorenih vrata održat će se u utorak,...