Sretan Božić od Vjeverica (2022.)

by | pro 21, 2022 | Vijesti, Vjeverice video

V – Vjeverice male

J – jako zabavna grupica

E – evo ih tu evo ih tamo, evo ih posvuda

V – već su najbolja jaslička grupa ikada viđena

E – eh gdje im je kraj

R – reci tetama kako su supeeeer

I – i ne brini za ništa

C – cijeli dan njima je lijepo

E – evo ih svaki dan u istraživanju i učenju nekom ….

VJEVERICE

Dragi naši… evo što su Vjeverice pripremile u ovom božićnom i blagdanskom ugođaju! U nastavku slijede 2 videa.

Želimo vam mir, veselje, radost, zajedništvo i puno dječjeg smijeha, zagrljaja i pusa!

Sretni blagdani!

Tim vrtića

Ostale aktualnosti….

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Nema vrijednijeg dara za Božić, od onog koji je učinjen srcem i dušom.Nijedan božićni dar ne može se usporediti s čarobnim osjećajem koji pruža snažan i iskren zagrljaj.Ako ne znate što dati svojim voljenima za Božić, dajte im ljubav. Blagoslovljen i sretan Božić žele...

Dan otvorenih vrata vrtića 06.06.2023.

Pozivamo sve zainteresirane da posjete naš vrtić i uvjere se zašto i kako se vodimo vizijom “Samo najbolje je dovoljno dobro za dijete”! Odlična prilika da zajedno s vašim mališanima upoznate naše prostore i funkcioniranje. Dan otvorenih vrata održat će se u utorak,...