Sretan Božić od Vjeverica (2022.)

by | pro 21, 2022 | Vijesti, Vjeverice video

V – Vjeverice male

J – jako zabavna grupica

E – evo ih tu evo ih tamo, evo ih posvuda

V – već su najbolja jaslička grupa ikada viđena

E – eh gdje im je kraj

R – reci tetama kako su supeeeer

I – i ne brini za ništa

C – cijeli dan njima je lijepo

E – evo ih svaki dan u istraživanju i učenju nekom ….

VJEVERICE

Dragi naši… evo što su Vjeverice pripremile u ovom božićnom i blagdanskom ugođaju! U nastavku slijede 2 videa.

Želimo vam mir, veselje, radost, zajedništvo i puno dječjeg smijeha, zagrljaja i pusa!

Sretni blagdani!

Tim vrtića

Ostale aktualnosti….

Dan otvorenih vrata vrtića 06.06.2023.

Pozivamo sve zainteresirane da posjete naš vrtić i uvjere se zašto i kako se vodimo vizijom “Samo najbolje je dovoljno dobro za dijete”! Odlična prilika da zajedno s vašim mališanima upoznate naše prostore i funkcioniranje. Dan otvorenih vrata održat će se u utorak,...

Upisi su u tijeku za ped. god. 2023./2024.!

Upisi su u tijeku za ped. god. 2023./2024.!

Poštovani roditelji / staratelji , UPISI za ped. god. 2023./2023. u DV Baltazar su u tijeku! Dokumentaciju za upis možete predati u periodu od 02.-12.05.2023. Možete se javiti na e-mail vrtića vrtic.baltazar@gmail.com ili telefonom na 091/240-0017 . Nakon prijave,...