Sretan Božić od Zebrica! (2022.)

by | pro 21, 2022 | Opći video zapisi, Vijesti, Zebrice Video

Zavirite u božićni mjesec u mlađoj vrtićkoj skupini Zebrice!

Divno je istaknuti zajedništvo odgajateljskog i stručnog tima vrtića u pripremi aktivnosti i video-zapisa koje vam možemo predstaviti kako biste imali što vjerniji prikaz vrtićke svakodnevice te nas veseli vaša, roditeljska uključenost u aktivnosti!

Slijede 2 videa… uživajte!

Plodna godina je iza nas, a pred nama vjerujemo sve ono što možemo još i jače i uspješnije!

Sretni blagdani!

Ostale aktualnosti….

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Nema vrijednijeg dara za Božić, od onog koji je učinjen srcem i dušom.Nijedan božićni dar ne može se usporediti s čarobnim osjećajem koji pruža snažan i iskren zagrljaj.Ako ne znate što dati svojim voljenima za Božić, dajte im ljubav. Blagoslovljen i sretan Božić žele...

Dan otvorenih vrata vrtića 06.06.2023.

Pozivamo sve zainteresirane da posjete naš vrtić i uvjere se zašto i kako se vodimo vizijom “Samo najbolje je dovoljno dobro za dijete”! Odlična prilika da zajedno s vašim mališanima upoznate naše prostore i funkcioniranje. Dan otvorenih vrata održat će se u utorak,...