Sretan Božić žele vam Medvjedići

by | pro 22, 2023 | Medvjedići video, Opći video zapisi, Vijesti

Nema vrijednijeg dara za Božić, od onog koji je učinjen srcem i dušom.
Nijedan božićni dar ne može se usporediti s čarobnim osjećajem koji pruža snažan i iskren zagrljaj.
Ako ne znate što dati svojim voljenima za Božić, dajte im ljubav.

Blagoslovljen i sretan Božić žele vam Medvjedići i odgojiteljice Anita i Ana.

Ostale aktualnosti….

Upisi u ped. god. 2024./ 2025.

Upisi u ped. god. 2024./ 2025.

Poštovani roditelji/ staratelji, UPISI za ped. god. 2024./2025. u DV Baltazar su u tijeku! Dokumentaciju za prijavu možete predati po dogovoru. Možete se javiti na e-mail vrtića vrtic.baltazar@gmail.com ili telefonom na 091/240-0017 . Nakon prijave, vrtić će vas...

Dan otvorenih vrata vrtića 06.06.2023.

Pozivamo sve zainteresirane da posjete naš vrtić i uvjere se zašto i kako se vodimo vizijom “Samo najbolje je dovoljno dobro za dijete”! Odlična prilika da zajedno s vašim mališanima upoznate naše prostore i funkcioniranje. Dan otvorenih vrata održat će se u utorak,...