Sva djeca mogu krenuti u vrtić od 25.05.

by | svi 20, 2020 | Vijesti

OBAVIJEST ZA RODITELJE

– Sva djeca mogu krenuti u vrtić od 25.05.2020. –

Poštovani roditelji,

HZJZ je objavio kako prema trenutnoj epidemiološkoj situaciji sva djeca mogu krenuti u vrtić od ponedjeljka 25.05.2020., pa tako i u DV Baltazar. Detaljne upute možete pogledati ovdje:  https://www.hzjz.hr/wp-content/uploads/2020/03/Upute_vrtici_skole.pdf

Molimo roditelje za odgovorno i savjesno ponašanje, pridržavajući se posebnih uputa za sprječavanje širenja zaraze virusom COVID-19 u cilju očuvanja svojeg zdravlja i zdravlja bližnjih.

Posebne napomene:

  • U vrtić ne ulaziti samostalno, već je potrebno pozvoniti.
  • Vrtićka djeca će se preuzimati na ulazu vrtića, a s jasličkom djecom mogu ući roditelji.
  • Ukoliko dijete ima simptome respiratorne bolesti, nikako ga ne dovoditi u vrtić. Svakodnevno prije polaska u vrtić potrebno je djetetu izmjeriti temperaturu.

Na ulazu u vrtić također ćemo preventivno mjeriti temperaturu djeci pa vas molimo da ih pripremite na isto.

  •     Ukoliko roditelj ili pratnja djeteta ima simptome respiratorne bolesti, ne može osobno doći do vrtića u takvom stanju.
  • Ruksak s rezervnim stvarima za cijeli tjedan dostavlja se u vrtić petkom, kako bi stvari odležale 48 h.

Molimo vas za povratnu informaciju kada će vaše dijete krenuti u vrtić, kako bismo mogli optimalno organizirati odgojno-obrazovni rad – javite povratno odgojiteljici ili na vrtićke kontakte. Također vas pritom molimo za informaciju dolazaka tijekom ljetnih mjeseci (srpanj i kolovoz 2020.).

Pročitajte dokument: OBAVIJEST RODITELJIMA

Veselimo se zajedničkoj suradnji i zahvaljujemo na razumijevanju!

Tim vrtića Baltazar

Ostale aktualnosti….

Izrada vafla sa servirkom Sanjom, 2022.

Izrada vafla sa servirkom Sanjom, 2022.

Hvala teti Sanji iz kuhinje na uspješnoj prezentaciji, izradi te motivaciji djece na sudjelovanje i degustiranje vafla. Raduje nas da u vrtiću njegujemo atmosferu međusobnog uvažavanja, podrške i razmjene iskustava. U organizaciji aktivnosti sudjelovale odgojiteljice...

Izrada vafla s tetom Jadrankom iz kuhinje, 2022.

Izrada vafla s tetom Jadrankom iz kuhinje, 2022.

Hvala teti Jadranki iz kuhinje na uspješnoj prezentaciji, izradi te motivaciji djece na sudjelovanje i degustiranje. Raduje nas da u vrtiću njegujemo atmosferu međusobnog uvažavanja, podrške i razmjene iskustava. U organizaciji aktivnosti sudjelovale odgojiteljice...