Sva djeca mogu krenuti u vrtić od 25.05.

by | svi 20, 2020 | Vijesti

OBAVIJEST ZA RODITELJE

– Sva djeca mogu krenuti u vrtić od 25.05.2020. –

Poštovani roditelji,

HZJZ je objavio kako prema trenutnoj epidemiološkoj situaciji sva djeca mogu krenuti u vrtić od ponedjeljka 25.05.2020., pa tako i u DV Baltazar. Detaljne upute možete pogledati ovdje:  https://www.hzjz.hr/wp-content/uploads/2020/03/Upute_vrtici_skole.pdf

Molimo roditelje za odgovorno i savjesno ponašanje, pridržavajući se posebnih uputa za sprječavanje širenja zaraze virusom COVID-19 u cilju očuvanja svojeg zdravlja i zdravlja bližnjih.

Posebne napomene:

  • U vrtić ne ulaziti samostalno, već je potrebno pozvoniti.
  • Vrtićka djeca će se preuzimati na ulazu vrtića, a s jasličkom djecom mogu ući roditelji.
  • Ukoliko dijete ima simptome respiratorne bolesti, nikako ga ne dovoditi u vrtić. Svakodnevno prije polaska u vrtić potrebno je djetetu izmjeriti temperaturu.

Na ulazu u vrtić također ćemo preventivno mjeriti temperaturu djeci pa vas molimo da ih pripremite na isto.

  •     Ukoliko roditelj ili pratnja djeteta ima simptome respiratorne bolesti, ne može osobno doći do vrtića u takvom stanju.
  • Ruksak s rezervnim stvarima za cijeli tjedan dostavlja se u vrtić petkom, kako bi stvari odležale 48 h.

Molimo vas za povratnu informaciju kada će vaše dijete krenuti u vrtić, kako bismo mogli optimalno organizirati odgojno-obrazovni rad – javite povratno odgojiteljici ili na vrtićke kontakte. Također vas pritom molimo za informaciju dolazaka tijekom ljetnih mjeseci (srpanj i kolovoz 2020.).

Pročitajte dokument: OBAVIJEST RODITELJIMA

Veselimo se zajedničkoj suradnji i zahvaljujemo na razumijevanju!

Tim vrtića Baltazar

Ostale aktualnosti….

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Nema vrijednijeg dara za Božić, od onog koji je učinjen srcem i dušom.Nijedan božićni dar ne može se usporediti s čarobnim osjećajem koji pruža snažan i iskren zagrljaj.Ako ne znate što dati svojim voljenima za Božić, dajte im ljubav. Blagoslovljen i sretan Božić žele...

Dan otvorenih vrata vrtića 06.06.2023.

Pozivamo sve zainteresirane da posjete naš vrtić i uvjere se zašto i kako se vodimo vizijom “Samo najbolje je dovoljno dobro za dijete”! Odlična prilika da zajedno s vašim mališanima upoznate naše prostore i funkcioniranje. Dan otvorenih vrata održat će se u utorak,...