Sva djeca mogu krenuti u vrtić od 25.05.

by | svi 20, 2020 | Vijesti

OBAVIJEST ZA RODITELJE

– Sva djeca mogu krenuti u vrtić od 25.05.2020. –

Poštovani roditelji,

HZJZ je objavio kako prema trenutnoj epidemiološkoj situaciji sva djeca mogu krenuti u vrtić od ponedjeljka 25.05.2020., pa tako i u DV Baltazar. Detaljne upute možete pogledati ovdje:  https://www.hzjz.hr/wp-content/uploads/2020/03/Upute_vrtici_skole.pdf

Molimo roditelje za odgovorno i savjesno ponašanje, pridržavajući se posebnih uputa za sprječavanje širenja zaraze virusom COVID-19 u cilju očuvanja svojeg zdravlja i zdravlja bližnjih.

Posebne napomene:

  • U vrtić ne ulaziti samostalno, već je potrebno pozvoniti.
  • Vrtićka djeca će se preuzimati na ulazu vrtića, a s jasličkom djecom mogu ući roditelji.
  • Ukoliko dijete ima simptome respiratorne bolesti, nikako ga ne dovoditi u vrtić. Svakodnevno prije polaska u vrtić potrebno je djetetu izmjeriti temperaturu.

Na ulazu u vrtić također ćemo preventivno mjeriti temperaturu djeci pa vas molimo da ih pripremite na isto.

  •     Ukoliko roditelj ili pratnja djeteta ima simptome respiratorne bolesti, ne može osobno doći do vrtića u takvom stanju.
  • Ruksak s rezervnim stvarima za cijeli tjedan dostavlja se u vrtić petkom, kako bi stvari odležale 48 h.

Molimo vas za povratnu informaciju kada će vaše dijete krenuti u vrtić, kako bismo mogli optimalno organizirati odgojno-obrazovni rad – javite povratno odgojiteljici ili na vrtićke kontakte. Također vas pritom molimo za informaciju dolazaka tijekom ljetnih mjeseci (srpanj i kolovoz 2020.).

Pročitajte dokument: OBAVIJEST RODITELJIMA

Veselimo se zajedničkoj suradnji i zahvaljujemo na razumijevanju!

Tim vrtića Baltazar

Ostale aktualnosti….

Upisi za ped. god. 2021./2022.

Upisi za ped. god. 2021./2022.

Poštovani roditelji / staratelji, upisi djece za pedagošku godinu 2021./2022. su u tijeku! Zahtjevi se predaju od 26.04.-14.05.2021. Dokumenti koje je potrebno ispuniti nalaze se u nastavku: 1. Zahtjev za upis djeteta   (preuzeti ovdje) 2. Inicijalni razgovor –...

Dan sjećanja na žrtvu Vukovara

Dan sjećanja na žrtvu Vukovara

E moj Vukovare, Heroju Grade,svatko se sjeća kad tvoje ime pade.No iako si razrušen bio, svatko se s tobom ponosio. Jer tvoja je hrabrosti žrtva na oltaru Domovineveća nego svaka stvar i biće,bila je i uvijek opjevana bit´će. Napisao: Mislav, učenik OŠ