Sve je spremno za početak nove pedagoške godine 2015/2016

by | kol 30, 2015 | Vijesti

I ove godine opremili smo sobe novim materijalima i raznovrsnim sadržajima za djecu. Najstariju skupinu „Pčelice“ ispratili smo u školu, ali zato su k nama pristigli novi mali „Baltazari“. Naša nova mlađa jaslička skupina nosi ime „Zečići“.

Cijeli tim vrtića „Baltazar“ posljednjih dana vrijedno je radio kako bi sve bilo spremno za početak nove pedagoške godine. Za stariju djecu ovo je nastavak prijateljstva, igre, učenja i druženja, a za novu djecu ovo je početak novih prijateljstava, novih znanja i novih igara.

Uz puno radosti i dječjeg osmijeha, krenimo zajedno u nove izazove, učenje i igru!

Ostale aktualnosti….

Dan otvorenih vrata vrtića 06.06.2023.

Pozivamo sve zainteresirane da posjete naš vrtić i uvjere se zašto i kako se vodimo vizijom “Samo najbolje je dovoljno dobro za dijete”! Odlična prilika da zajedno s vašim mališanima upoznate naše prostore i funkcioniranje. Dan otvorenih vrata održat će se u utorak,...

Upisi su u tijeku za ped. god. 2023./2024.!

Upisi su u tijeku za ped. god. 2023./2024.!

Poštovani roditelji / staratelji , UPISI za ped. god. 2023./2023. u DV Baltazar su u tijeku! Dokumentaciju za upis možete predati u periodu od 02.-12.05.2023. Možete se javiti na e-mail vrtića vrtic.baltazar@gmail.com ili telefonom na 091/240-0017 . Nakon prijave,...