Sve je spremno za početak nove pedagoške godine 2015/2016

by | kol 30, 2015 | Vijesti

I ove godine opremili smo sobe novim materijalima i raznovrsnim sadržajima za djecu. Najstariju skupinu „Pčelice“ ispratili smo u školu, ali zato su k nama pristigli novi mali „Baltazari“. Naša nova mlađa jaslička skupina nosi ime „Zečići“.

Cijeli tim vrtića „Baltazar“ posljednjih dana vrijedno je radio kako bi sve bilo spremno za početak nove pedagoške godine. Za stariju djecu ovo je nastavak prijateljstva, igre, učenja i druženja, a za novu djecu ovo je početak novih prijateljstava, novih znanja i novih igara.

Uz puno radosti i dječjeg osmijeha, krenimo zajedno u nove izazove, učenje i igru!

Ostale aktualnosti….

Izrada vafla sa servirkom Sanjom, 2022.

Izrada vafla sa servirkom Sanjom, 2022.

Hvala teti Sanji iz kuhinje na uspješnoj prezentaciji, izradi te motivaciji djece na sudjelovanje i degustiranje vafla. Raduje nas da u vrtiću njegujemo atmosferu međusobnog uvažavanja, podrške i razmjene iskustava. U organizaciji aktivnosti sudjelovale odgojiteljice...

Izrada vafla s tetom Jadrankom iz kuhinje, 2022.

Izrada vafla s tetom Jadrankom iz kuhinje, 2022.

Hvala teti Jadranki iz kuhinje na uspješnoj prezentaciji, izradi te motivaciji djece na sudjelovanje i degustiranje. Raduje nas da u vrtiću njegujemo atmosferu međusobnog uvažavanja, podrške i razmjene iskustava. U organizaciji aktivnosti sudjelovale odgojiteljice...