Sveti Nikola je stigao u naš vrtić!

by | pro 6, 2015 | Vijesti

Svi “Baltazarci” i “Baltazarke” cijele su godine bili jako dobri, stoga ih je posjetio naš dragi sveti Nikola s punom vrećom darova. Djeca su mu pokazala likovne radove te otpjevala nekoliko pjesmica. Otpratili smo ga s obećanjem da ćemo opet cijelu godinu biti dobri, kako bi nam ponovno došao.

indeksiraj1      IMG_20151204_103458

IMG_20151204_103315      indeksiraj

Ostale aktualnosti….

Izrada vafla sa servirkom Sanjom, 2022.

Izrada vafla sa servirkom Sanjom, 2022.

Hvala teti Sanji iz kuhinje na uspješnoj prezentaciji, izradi te motivaciji djece na sudjelovanje i degustiranje vafla. Raduje nas da u vrtiću njegujemo atmosferu međusobnog uvažavanja, podrške i razmjene iskustava. U organizaciji aktivnosti sudjelovale odgojiteljice...

Izrada vafla s tetom Jadrankom iz kuhinje, 2022.

Izrada vafla s tetom Jadrankom iz kuhinje, 2022.

Hvala teti Jadranki iz kuhinje na uspješnoj prezentaciji, izradi te motivaciji djece na sudjelovanje i degustiranje. Raduje nas da u vrtiću njegujemo atmosferu međusobnog uvažavanja, podrške i razmjene iskustava. U organizaciji aktivnosti sudjelovale odgojiteljice...