Protokol postupanja za roditelje

by | ruj 1, 2020 | covid, Vijesti

PROTOKOL POSTUPANJA ZA RODITELJE-nova ped.god.2020.-2021.

Poštovani roditelji,

Molimo vas za pridržavanje važećih mjera HZJZ.

U vrtić ulazi samo 1 roditelj i dijete, koji moraju biti ZDRAVI.

Obavezna DEZINFEKCIJA potplata (otirač sa strelicom) i ruku.

Obavezno nošenje MASKE za roditelje i održavanje distance od 1,5 m unutar vrtića.

Nakon ulaska upišite se u EVIDENCIJSKU KNJIGU (vrijeme dolaska i odlaska djeteta).
Pratite obavijesti na Dinamikomu i web stranici vrtića.

Zahvaljujemo na suradnji i odgovornosti,

tim vrtića Baltazar

Ostale aktualnosti….

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Nema vrijednijeg dara za Božić, od onog koji je učinjen srcem i dušom.Nijedan božićni dar ne može se usporediti s čarobnim osjećajem koji pruža snažan i iskren zagrljaj.Ako ne znate što dati svojim voljenima za Božić, dajte im ljubav. Blagoslovljen i sretan Božić žele...

Dan otvorenih vrata vrtića 06.06.2023.

Pozivamo sve zainteresirane da posjete naš vrtić i uvjere se zašto i kako se vodimo vizijom “Samo najbolje je dovoljno dobro za dijete”! Odlična prilika da zajedno s vašim mališanima upoznate naše prostore i funkcioniranje. Dan otvorenih vrata održat će se u utorak,...