Protokol postupanja za roditelje

by | ruj 1, 2020 | covid, Vijesti

Poštovani roditelji,

Molimo vas za pridržavanje važećih mjera HZJZ.

U vrtić ulazi samo 1 roditelj i dijete, koji moraju biti ZDRAVI.

Obavezna DEZINFEKCIJA potplata (otirač sa strelicom) i ruku.

Obavezno nošenje MASKE za roditelje i održavanje distance od 1,5 m unutar vrtića.

Nakon ulaska upišite se u EVIDENCIJSKU KNJIGU (vrijeme dolaska i odlaska djeteta).
Pratite obavijesti na Dinamikomu i web stranici vrtića.

Zahvaljujemo na suradnji i odgovornosti,

tim vrtića Baltazar

Detalje pogledajte u privitku:

PROTOKOL POSTUPANJA ZA RODITELJE-nova ped.god.2020.-2021.

Ostale aktualnosti….

Ljetne aktivnosti u vrtiću

Ljetne aktivnosti u vrtiću

Kako smo bili vrijedni, kako nismo bili žedni i kako volimo biti zaposleni možete vidjeti u prilogu video materijala. Video 1: Igre na terasi jasličke djece Video 2: Likovno-svaralačke aktivnosti vrtićke djece  Video 3: Motoričko-spoznajni izazovi na vrtićkom...

Baltazar atelje

Baltazar atelje

Naše prostrano dvorište postalo je poticajno platno za dječje maštovito izražavanje i stvaralaštvo.  Odgojiteljice vrtićkih skupina pripremile su djeci “Baltazar atelje” gdje su djeca mogla crtati i slikati na razne načine (kistovima, raditi otiske, špricati boju,...