Protokol postupanja za roditelje

by | ruj 1, 2020 | covid, Vijesti

PROTOKOL POSTUPANJA ZA RODITELJE-nova ped.god.2020.-2021.

Poštovani roditelji,

Molimo vas za pridržavanje važećih mjera HZJZ.

U vrtić ulazi samo 1 roditelj i dijete, koji moraju biti ZDRAVI.

Obavezna DEZINFEKCIJA potplata (otirač sa strelicom) i ruku.

Obavezno nošenje MASKE za roditelje i održavanje distance od 1,5 m unutar vrtića.

Nakon ulaska upišite se u EVIDENCIJSKU KNJIGU (vrijeme dolaska i odlaska djeteta).
Pratite obavijesti na Dinamikomu i web stranici vrtića.

Zahvaljujemo na suradnji i odgovornosti,

tim vrtića Baltazar

Ostale aktualnosti….

Upisi za ped. god. 2021./2022.

Upisi za ped. god. 2021./2022.

Poštovani roditelji / staratelji, upisi djece za pedagošku godinu 2021./2022. su u tijeku! Zahtjevi se predaju od 26.04.-14.05.2021. Dokumenti koje je potrebno ispuniti nalaze se u nastavku: 1. Zahtjev za upis djeteta   (preuzeti ovdje) 2. Inicijalni razgovor –...

Dan sjećanja na žrtvu Vukovara

Dan sjećanja na žrtvu Vukovara

E moj Vukovare, Heroju Grade,svatko se sjeća kad tvoje ime pade.No iako si razrušen bio, svatko se s tobom ponosio. Jer tvoja je hrabrosti žrtva na oltaru Domovineveća nego svaka stvar i biće,bila je i uvijek opjevana bit´će. Napisao: Mislav, učenik OŠ