Večer matematike u Sovicama i Ribicama

by | pro 9, 2022 | Opći video zapisi, Ribice Video, Sovice Video, Vijesti

Dragi roditelji Ribica i Sovica,

zahvaljujemo još jednom na vašem velikom interesu i uživljavanju u matematičke igre s vašom djecom!

Drago nam je da smo proveli edukativno popodne u zbližavanju i učenju!

U pripremi Večeri matematike sudjelovale su: odgojiteljice Sarita Krpan, Klaudija Ešegović, Kristina Marković, Ana Gabud, Ivana Brkić, ravnateljica Marija Pintar te pedagoginja Tea Resanović

 

Ostale aktualnosti….

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Nema vrijednijeg dara za Božić, od onog koji je učinjen srcem i dušom.Nijedan božićni dar ne može se usporediti s čarobnim osjećajem koji pruža snažan i iskren zagrljaj.Ako ne znate što dati svojim voljenima za Božić, dajte im ljubav. Blagoslovljen i sretan Božić žele...

Dan otvorenih vrata vrtića 06.06.2023.

Pozivamo sve zainteresirane da posjete naš vrtić i uvjere se zašto i kako se vodimo vizijom “Samo najbolje je dovoljno dobro za dijete”! Odlična prilika da zajedno s vašim mališanima upoznate naše prostore i funkcioniranje. Dan otvorenih vrata održat će se u utorak,...