Večer matematike u Sovicama i Ribicama

by | pro 9, 2022 | Opći video zapisi, Ribice Video, Sovice Video, Vijesti

Dragi roditelji Ribica i Sovica,

zahvaljujemo još jednom na vašem velikom interesu i uživljavanju u matematičke igre s vašom djecom!

Drago nam je da smo proveli edukativno popodne u zbližavanju i učenju!

U pripremi Večeri matematike sudjelovale su: odgojiteljice Sarita Krpan, Klaudija Ešegović, Kristina Marković, Ana Gabud, Ivana Brkić, ravnateljica Marija Pintar te pedagoginja Tea Resanović

 

Ostale aktualnosti….

Dan otvorenih vrata vrtića 06.06.2023.

Pozivamo sve zainteresirane da posjete naš vrtić i uvjere se zašto i kako se vodimo vizijom “Samo najbolje je dovoljno dobro za dijete”! Odlična prilika da zajedno s vašim mališanima upoznate naše prostore i funkcioniranje. Dan otvorenih vrata održat će se u utorak,...

Upisi su u tijeku za ped. god. 2023./2024.!

Upisi su u tijeku za ped. god. 2023./2024.!

Poštovani roditelji / staratelji , UPISI za ped. god. 2023./2023. u DV Baltazar su u tijeku! Dokumentaciju za upis možete predati u periodu od 02.-12.05.2023. Možete se javiti na e-mail vrtića vrtic.baltazar@gmail.com ili telefonom na 091/240-0017 . Nakon prijave,...