Jesenska svečanost vrtićkih skupina, 02.10.2020.

by | stu 8, 2020 | Opći video zapisi

Pripremile: odgojiteljice Sarita Krpan, Lucija Leder (Sovice), Anamarija Lukec, Mateja Mladiček (Tigrići), Klaudija Ešegović, Anita Gojanović (Lavići), pedagoginja Tea Resanović i ravnateljica Marija Pintar

 

Ostale aktualnosti….

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Nema vrijednijeg dara za Božić, od onog koji je učinjen srcem i dušom.Nijedan božićni dar ne može se usporediti s čarobnim osjećajem koji pruža snažan i iskren zagrljaj.Ako ne znate što dati svojim voljenima za Božić, dajte im ljubav. Blagoslovljen i sretan Božić žele...

Dan otvorenih vrata vrtića 06.06.2023.

Pozivamo sve zainteresirane da posjete naš vrtić i uvjere se zašto i kako se vodimo vizijom “Samo najbolje je dovoljno dobro za dijete”! Odlična prilika da zajedno s vašim mališanima upoznate naše prostore i funkcioniranje. Dan otvorenih vrata održat će se u utorak,...