Dani zahvalnosti za plodove zemlje u Sovicama 2022.

Pogledaj video sadržaje

Hvala svim roditeljima na trudu u uveličavanju Dana zahvalnosti za plodove zemlje!

U zahvalu smo proveli razne aktivnosti tijekom tjedna s djecom, što ste mogli kontinuirano pratiti, a na sami dan čašćenja imali smo aktivnosti na zraku te miješenje tijesta i čašćenje na zraku.

U organizaciji aktivnosti sudjelovale odgojiteljice Lucija Leder, Klaudija Ešegović i ravnateljica Marija Pintar.

Dan otvorenih vrata vrtića 06.06.2023.

Pozivamo sve zainteresirane da posjete naš vrtić i uvjere se zašto i kako se vodimo vizijom “Samo najbolje je dovoljno dobro za dijete”! Odlična prilika da zajedno s vašim mališanima upoznate naše prostore i funkcioniranje. Dan otvorenih vrata održat će se u utorak,...

Upisi su u tijeku za ped. god. 2023./2024.!

Upisi su u tijeku za ped. god. 2023./2024.!

Poštovani roditelji / staratelji , UPISI za ped. god. 2023./2023. u DV Baltazar su u tijeku! Dokumentaciju za upis možete predati u periodu od 02.-12.05.2023. Možete se javiti na e-mail vrtića vrtic.baltazar@gmail.com ili telefonom na 091/240-0017 . Nakon prijave,...