Sovice video sadržaji

Dan Jabuka u Sovicama 2022.

Dan Jabuka u Sovicama 2022.

Povodom dana jabuka prorađivali smo s djecom dodatne aktivnosti na temu jabuke, a u videu možete pogledati kako su se uživili i okušali u aktivnostima. U organizaciji aktivnosti sudjelovale su odgojiteljice Lucija Leder i Klaudija Ešegović.

Izrada vafla s tetom Jadrankom iz kuhinje, 2022.

Izrada vafla s tetom Jadrankom iz kuhinje, 2022.

Hvala teti Jadranki iz kuhinje na uspješnoj prezentaciji, izradi te motivaciji djece na sudjelovanje i degustiranje. Raduje nas da u vrtiću njegujemo atmosferu međusobnog uvažavanja, podrške i razmjene iskustava. U organizaciji aktivnosti sudjelovale odgojiteljice...

Dani zahvalnosti za plodove zemlje u Sovicama 2022.

Dani zahvalnosti za plodove zemlje u Sovicama 2022.

Hvala svim roditeljima na trudu u uveličavanju Dana zahvalnosti za plodove zemlje! U zahvalu smo proveli razne aktivnosti tijekom tjedna s djecom, što ste mogli kontinuirano pratiti, a na sami dan čašćenja imali smo aktivnosti na zraku te miješenje tijesta i čašćenje...

Sovice za Majčin dan 2022.

Sovice za Majčin dan 2022.

Za mame ništa nije teško pa su tako naše Sovice izrecitirale dirljivu pjesmu za svoje mame povodom Majčinog dana! U organizaciji aktivnosti sudjelovale odgojiteljice Lucija Leder i Sarita Krpan.

Pogledaj foto galeriju