Jesenski dan u skupini, 02.10.2020.

Pogledaj video sadržaje

Pripremile: odgojiteljice Anamarija Lukec i Mateja Mladiček (Tigrići)

Sretan Božić od Ribica (2022.)

Sretan Božić od Ribica (2022.)

Što su naše Ribice pripremile u ovo blagdansko doba, pogledajte u 2 videa koji slijede. Želimo i vama radost, veselje, ispunjenje, zdravlje i ljubav! Zajedništvo je najvažnije u danima pred nama i želimo vam da osjetite punim plućima svaki dječji osmijeh, zagrljaj i...

Sretan Božić od Vjeverica (2022.)

Sretan Božić od Vjeverica (2022.)

V - Vjeverice male J - jako zabavna grupica E - evo ih tu evo ih tamo, evo ih posvuda V - već su najbolja jaslička grupa ikada viđena E - eh gdje im je kraj R - reci tetama kako su supeeeer I - i ne brini za ništa C - cijeli dan njima je lijepo E - evo ih svaki dan u...