Tigrići video sadržaji

Projekt sport u skupini Tigrići

Projekt sport u skupini Tigrići

Pogledajte dio aktivnosti koje su osmišljavali i provodili Tigrići tijekom pedagoške godine 2021./2022. Cilj projekta je osvještavanje važnosti kretanja, zdravlja i psihomotoričkog razvoja djece. U izradi videa sudjelovale su: odgojiteljice Nada Baranašić, Klaudija...

Izlet u MiniPolis, 2021.

Izlet u MiniPolis, 2021.

  Baltazarci su posjetili prvi dječji grad, MiniPolis. Bio je to dan pun uzbuđenja, veselja te isčekivanja dolaska u  MiniPolis, igraonicu s tematskim kućicama gdje su se djeca uz animatore mogla upoznati s jako puno zanimanja i uloga. Odlično su se zabavili i dosta...

Dani kruha kod Tigrića, 2021.

Dani kruha kod Tigrića, 2021.

Pripremile: odgojiteljice Klaudija Ešegović i Nada Baranašić (Tigrići) Dragi roditelji,  zahvaljujemo se svima koji su zajedno sa svojom djecom mijesili razna peciva te ih podijelili sa svima nama. Bilo je sve fino i ukusno. Radujemo se i idućoj suradnji s Vama. ...

Pogledaj foto galeriju