Ribice video sadržaji

Sretan Božić od Ribica (2022.)

Sretan Božić od Ribica (2022.)

Što su naše Ribice pripremile u ovo blagdansko doba, pogledajte u 2 videa koji slijede. Želimo i vama radost, veselje, ispunjenje, zdravlje i ljubav! Zajedništvo je najvažnije u danima pred nama i želimo vam da osjetite punim plućima svaki dječji osmijeh, zagrljaj i...

Večer matematike u Sovicama i Ribicama

Večer matematike u Sovicama i Ribicama

Dragi roditelji Ribica i Sovica, zahvaljujemo još jednom na vašem velikom interesu i uživljavanju u matematičke igre s vašom djecom! Drago nam je da smo proveli edukativno popodne u zbližavanju i učenju! U pripremi Večeri matematike sudjelovale su: odgojiteljice...

Božićni ugođaj, prosinac 2020.

Božićni ugođaj, prosinac 2020.

Pripremile: odgojiteljice Kristina Marković, Ivana Tušek, Valentina Tomašić, ravnateljica Marija Pintar i pedagoginja Tea Resanović  

Pogledaj foto galeriju