Zebrice video sadržaji

Valentinovo u Zebricama

Valentinovo u Zebricama

Odrasli kažu "Ljubav je teška",ja im kažem "To je greška!". Uvijek ću misliti da nije tako,jer ja volim vrlo lako: Koku što jaje daje,psića što glasno laje,cvijet u travi,zvrk na jednoj glavi,baku sa štapom,djeda s kapom. Eto tako,VOLJETI JE LAKO Autorica: MIRA...

Sretan Božić od Zebrica! (2022.)

Sretan Božić od Zebrica! (2022.)

Zavirite u božićni mjesec u mlađoj vrtićkoj skupini Zebrice! Divno je istaknuti zajedništvo odgajateljskog i stručnog tima vrtića u pripremi aktivnosti i video-zapisa koje vam možemo predstaviti kako biste imali što vjerniji prikaz vrtićke svakodnevice te nas veseli...

Predstava iznenađenja s roditeljima za Zebrice

Predstava iznenađenja s roditeljima za Zebrice

Predstava iznenađenja sa štapnim lutkama s temom "Ljubav" koju izvode majke neke djece iz skupine, a da djeca to nisu znala... Pogledajte koliko je to bilo emotivno, povezujuće i poticajno za sve uključene! Hvala našim kreativnim odgojiteljicama Simoni Kulaš i...

Izrada vafla sa servirkom Sanjom, 2022.

Izrada vafla sa servirkom Sanjom, 2022.

Hvala teti Sanji iz kuhinje na uspješnoj prezentaciji, izradi te motivaciji djece na sudjelovanje i degustiranje vafla. Raduje nas da u vrtiću njegujemo atmosferu međusobnog uvažavanja, podrške i razmjene iskustava. U organizaciji aktivnosti sudjelovale odgojiteljice...