Medvjedići video sadržaji

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Sretan Božić žele vam Medvjedići

Nema vrijednijeg dara za Božić, od onog koji je učinjen srcem i dušom.Nijedan božićni dar ne može se usporediti s čarobnim osjećajem koji pruža snažan i iskren zagrljaj.Ako ne znate što dati svojim voljenima za Božić, dajte im ljubav. Blagoslovljen i sretan Božić žele...

Sretan Božić od Medvjedića! (2022.)

Sretan Božić od Medvjedića! (2022.)

Srdačno su spremili za vas Medvjedići mali, igre i radosti na sav glas! Veselite se i vi, budite u trenutku prisutni, u blagdanske dane da vam sunce u živote osvane! Vani bi nam dobro došao i snijeg, ali nema veze... dovoljan je i od svakodnevice bijeg! Želimo vam...

Jesen u Medvjedićima, starijoj jasličkoj skupini

Jesen u Medvjedićima, starijoj jasličkoj skupini

Poštovani roditelji, dijelimo s vama video-zapise proteklog jesenskog razdoblja (rujan-prosinac 2022.) u starijoj jasličkoj skupini Medvjedići. U pripremi aktivnosti i videa sudjelovale: odgojiteljice Ana Gabud, Anita Gojanović, Ivana Brkić, Chiara Španić,...

Projekt integracija glazbe i pokreta u skupini Medvjedići

Projekt integracija glazbe i pokreta u skupini Medvjedići

Pogledajte kako su Medvjedići učili uz projekt integracije glazbe i pokreta. Pozadinsku pjesmu videa "Taši taši taši" uglazbila je i izvela odgojiteljica skupine  Anita Gojanović. Medvjedići su uz pjesmu učili o svakodnevnim navikama, samostalnosti, unaprjeđivali...

Pogledaj foto galeriju